• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie stapler - problem

marcin234

Member
No ja nie czułem bólu, bo od razu gdy się pojawił znalazłem pozycję, w ktorej dało się go zminimalizować. Tak jak pisałem nie miałem mocnych wzwodów, tylko raz taki się przytrafił i czułem jak to niektorzy opisywali jakby trytyka zaciskała się na żołędzi.
 

dandoo

Active member
chorągwicki dominik, robi też w Krakowie, ja robiłem w nowym sączu, konkretny, rzeczowy, terminowy. pokazał mi filmik przed operacją, doradził co i jak.
 

marcin234

Member
Problemu z cukrem nie mam nawet ostatnio miałem badania pod tym kątem, ogólnie gdyby całą rana wyglądała tak samo mógłbym powiedzieć że tak się goi, ale lewa strona penisa jest zagojona pięknie, prawa jak widać rozeszła się, dodatkowo lekarz podczas zabiegu założył po prawej stronie dodatkowe zwykle szwy, co już mi nie pasowało.
To może ten stapler był jakiś wadliwy czy coś...
 

dandoo

Active member
może mocno nie dokręcił - tam trzeba trochę męskiej ręki - tam trzeba mocno złapać ;) jak jest problem to trzeba iść do lekarza. powodzenia, mam nadzieję, że znajdziesz wyczekiwaną pomoc.
 

WorDiseN

New member
Trzymamy kciuki @novelista. U mnie wygląda to dużo lepiej w sensie bez rozwartych ran, mam aktualnie 10 dzień i lekarz 7 dniu wepchnął mi żołądź w napletek pod pierścien i mówi, żebym sobie tak wkładał codziennie po myciu. Już bez opatrunków ani nic więcej.

Szkoda, że nie dopytałem jaki to ma cel, strzelam, że rozejście się skóry między rowkiem a pierścieniem i wypdanie zszywek
 

novelista

New member
Szybki update, byłem dziś u lekarza wyciągnął mi większość zszywek, zwłaszcza w miejscu w którym rana się otwarła. Wg lekarza czasami tak się dzieje (organizm nie toleruje zszywek). Prawdopodobnie do tygodnia czasu wypadnie reszta zszywek. Aktualnie mam nosić opatrunek uciskowy przez 24h, po tym czasie zobaczę jak wygląda. Na pewno jest lepiej bo nie Boli 😅
 

novelista

New member
Dziś przy zmianie opatrunków zobaczyłem jak wygląda mój penis. Zostało mi 8 zszywek po lewej stronie, jako że jeszcze nie chciały wyjść, rozejście widzę że już się zasklepia więc chyba jest dobrze. W końcu przespałem całą noc, nawet poranna erekcja nie sprawiła żadnego bólu. Z rany jeszcze troszkę sączy się krew, ale wydaje się że idzie ku lepszemu.


 

AntyBot

New member
Tez miałem stapler u Michalskiego (dziś wrzuciłem temat jak to wyszło) i nie byłem zadowolony z efektu ani opieki. Mam wątpliwości czy on ogarnia stapler. Co do zszywek, sam tez je przecinałem (obcinaczem do paznokci) i wyjmowalem.
 

Podobne tematy

Do góry