• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Alan2018

New member
Hejka, pisze w imieniu swojego syna. Miał bardzo mocna stulejke typ4 ( ma 5 lat) ciagle zapalenia pecherza ( ma jedna nerkę) miał dawana maść, nie pomogła miał odciągane mechanicznie, zaroślom znów. Wiec lekarze zdecydowali się obrzezać go całkowicie ( każde zapalenie może mu wyniszczyć 2 nerkę) zabieg miał 20 czerwca. Był obrzezany całkowicie plus zszyte ujście cewki moczowej bo była za duża. Jesteśmy ponad 6 tyg po zabiegu ma duża oponkę pod żołędzia i jeszcze z 3-4 szwy. Czy to zniknie? Kontrole miał na 4 tydzień po było wszystko ok( wtedy miał praktycznie jeszcze wszystkie szwy. ) przy jednym szwie dziś zobaczyłam tak jak by trochę krwi i ropy. Czy robi mu się jakiś stan zapalny? Jestemy do końca miesiąca na wakacjach ( nie wiem czy mam iść z nim do pediatry, czy urologa czy chirurga) nie boli go w sumie. Nie da mi wyciągnąć tych szwów bo to pewnie zaboli. Ile one mogą wychodzić. No i co z ta oponka. Zniknie w końcu czy tak już zostanie. Po zabiegu lekarka mówiła ze po 4 tyg będzie wyglądać normalnie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Lekarka swoje, życie swoje. Szwy po takim czasie trzeba wyjąć bo będzie się robił stan zapalny wokół nich. Jak są związane to trzeba przeciąć i wyjąć pierw dobrze je mocząc w wannie czy tam pod prysznicem. Co do oponki, no nikt ci nie wywróży bo skąd mamy wiedzieć jaka ona jest duża. Skoro ma całkowite to teoretycznie oponki być nie powinno.
 

Podobne tematy

Do góry