• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezanie, niepokajacy stan gojenia sie

marcin777

New member
Hej, 13 wrzesnia mialem zabieg obrzezania(wydaje mi sie ze jest to calkowite+wedzidelko, mialem stulejke niepelna i no to wedzidelko tez chyba za krotkie) mialem udac sie na kontrole do lekarza 19.09 ale przez pewne problemy ide dopiero 23.09. Nie mam dolegliwości bólowych ale niepokoi mnie to jak goi sie mój towarzysz, po prawej stronie jest duża czarna skorupa, z wedzidelka krwawilo mi dwa razy(wydaje mi sie to przez to ze zszedl strup ale nie jestem pewny). Dzisiaj znalazłem jeden szew, wydaje mi się, że to za wcześnie na wypadanie. Zaleceń lekarza sie trzymam, jedyny mankament to chyba zbyt czesta erekcja bo była u mnie dwa razy dziewczyna, a z racji ze mam wysokie libido to nie ciężko o wzwód. Krwawienia nie bylo raczej żadnego oprócz tego z wedzidelka. Niestety jestem troche głupi i pewnego dnia gdy musialem zalozyc szybko spodnie i bielizne to oblozylem go gazikami aby masc nie wytarla sie o tkanine, przez to jeden gazik sie przykleil i powstala mala ranka, teraz jej nie widze ale wydaje mi sie ze ona troche jakby rozerwala skore? ciezko mi powiedziec bo wyglad penisa po tej stronei bardzo sie zmienil przez te kilka dni, i tu jest moje pytanie mimo ze mam dzis kontrole to chcialem spytac sie was(moze jakis nocny marek odpowie mi i uspokoi troche przed wizyta) czy jest sie o co martwic, czy bardzo zepsulem sprawe?
 
Ostatnia edycja:

marcin777

New member
dodam jeszcze, ze zalecenia lekarza wydaja mi sie dziwne, doktor kazala mi zdjac opatrunek na drugi dzien, nie robic zadnych innych(zeby rana sie suszyla) i dwa razy dziennie przemywac octaniseptem i smarowac mascia sutriheal, po tym co czytalem w necie jest to bardzo okrojona wersja i tez nie wiem co o tym myslec.
 

marcin777

New member
ps.2
ujscie cewki moczowej wydaje mi sie jakies napuchniete, jak sikam jest dziwny strumien, czasami pryska na boki a jednego dnia cewka w ogole mi sie zakleila i jak zaczalem sikac to dopiero po chwili zaczelo wylatywac, o to tez sie martwie.
 

xccx

New member
@marcin777 jezeli chodzi o ujście cewki, ze jest opuchnięte, mocz leci na wszystkie strony, albo ze czasami się zaklei. To całkowicie normalne, sam jakoś przez tydzień może nawet pare dni dłużej sikałem na wszystkie strony i zdarzyło mi się pare razy ze również mi się zakleila, ale o to się nie martw bo z czasem przechodzi i jest normalnie.
 

Podobne tematy

Do góry