• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Multimedica

kaz3k69

New member
Witam.Zapisałem się na zabieg do Multimedica w cenie 1222 zł,mają promocję do piątku z okazji 22-lecia powstania kliniki.Dla mnie trudna decyzja bo mam już 49 lat na karku.Ale jak to się mówi raz się żyje.
 

gregory724

New member
ja tam miałem zabieg w piątek obrzezanie i płaciłem 1750 zabieg 1600 policzyli to ja nie wiem gdzie ta promocja
wraz z wizyta przed zabiegiem
 

kaz3k69

New member
Marcel nadmiar napletka,pękający napletek,niestety to akurat wina cukrzycy i moich 49 lat,@gregory ja 14 września zapłaciłem 1122zł ,stówę mi jeszcze opuścili.Po dwóch tygodniach już się ładnie wygoiło,a bałem się,bo cukrzyca potrafi spaprać ranę,gorzej i dłużej się goi.W zwisie widać małą opuchliznę przy żołędzi.Styl to coś pomiędzy low&tight a low&losse przy wzwodzie skóra nie jest napięta, ma kilka milimetrów luzu, a wewnętrznego napletka zostało około 1 centymetra.
 

kaz3k69

New member
Zabieg wykonywał doktor Piotr Belda. W sumie się już wygoiło, można wyczuć zgrubienia pod skórą w okolicy blizny,ale to są prawdopodobnie zamknięte żyły bo powoli się zmniejszają. Spawarka chodziła dość długo,po zabiegu bolało mnie dość mocno,ale ból był jak odczuwalny jak oparzenie,a nie cięcie. Zdjęcia z 19.09 03.10 i 10.10 możecie ocenić sami https://imgur.com/a/cArFnoH
 

Podobne tematy

Do góry