• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezanie laserem

marcel1234

New member
witam,
Sprawa jest następująca. Mam 19 lat, za 3 miesiące zaczynam studia i wiadomo co się robi na studiach ;)) Mam mniej więcej w połowie sierpnia idealną okazję na zrobienie porządku z moją przypadłością, natomiast bardzo zależy mi na wykonaniu zabiegu laserem lub czymkolwiek innym niż tradycyjnymi metodami, gdyż zależy mi na szybszym procesie regeneracji pozabiegowej, tak aby w momencie rozpoczęcia studiów być już po wszystkim. Cena nie gra roli, zajmuję się sprzedażą z zyskiem i inwestycjami w krypto, więc bez ingerencji rodziców mogę na spokojnie ogarnąć wszystko jeżeli chodzi o finanse. Tu pojawia się moje pytanie, czy jest jakieś miejsce które spełniałoby moje oczekiwania w województwie podkarpackim lub ewentualnie w okolicach?
Dzięki z góry za odp i pozdrawiam.
 

wacie

Active member
Ale czemu chcesz się obrzezać ?
Względy medyczne czy widzimisie ?

Kraków , polecam dr Jakubowski i stapler.
 
  • Like
Reactions: AGv

marcel1234

New member
Ale czemu chcesz się obrzezać ?
Względy medyczne czy widzimisie ?

Kraków , polecam dr Jakubowski i stapler.
powod prosty i oczywisty - jebana stuleja
miales operacje tą metodą u dr Jakubowskiego? Jak tak to mozesz opisac przebieg leczenia od pierwszej wizyty do kontroli itp? oraz moglbys mniej wiecej oszacować czy w ciągu 2 tygodni od zabiegu bedzie mozna zrezygnowac z opatrunków etc. jedynie smarując i dbając o higienę?
pozdro
 

marcel1234

New member
dodam jeszcze ze od dobrych kilku lat trenuje silowo , trzymam zdrowa diete i raczej szybko sie regeneruje po jakichkolwiek urazach mechanicznych
 

wacie

Active member
Tak.
Jestem po zabiegu u Jakubowskiego.
Jestem bardzo zadowolony , polecam wszystkim brać jego pod uwagę.
Tu masz mój opis.
Po kilku dniach ja już byłem wolny od opatrunków , ale dwa tygodnie to zdecydowanie za mało byś o zabiegu zapomniał.
 
  • Like
Reactions: AGv

marcel1234

New member
tak tak wiem ze pewnie z miesiąc bedzie trzeba sie regenerować, natomiast chodzi mi bardziej o to czy po 2 tyg mozna mniejwiecej wrocic do normalnego zycia, trenowania itd, w taki sposob zeby ludzie z zewnątrz nie rozkminili ze cokolwiek bylo u mnie operowane
 
  • Like
Reactions: AGv

wacie

Active member
Nie da się tego określić.
Każdy goi się inaczej , zawsze coś może nie wyjść.

Zabieg miałem we wtorek , w piątek wróciłem do pracy. Pracuje ciężko fizycznie. Nikt się nie połapał .
 
  • Like
Reactions: AGv

marcel1234

New member
okej dziekuje bardzo za odpowiedzi, a mozna jeszcze wiedziec co mial pan operowane? w sensie stulejka calkowita, czesciowa czy w ogole co innego?
 

MKD

Active member
A znowu ja przy pracy fizycznej w ogole nie widzialem mozliwosci powrotu wczesnjej niz po 2 tygodniach ale ciecie bylo klasycznie skalpelem
 

marcel1234

New member
a wlasnie co do tych badań krwi, jest opcja zrobienia ich gdziekolwiek na miejscu w krakowie , czy jak to działa? Nigdy nie miałem z tego typu sprawami do czynienia.
 

AGv

Active member
A znowu ja przy pracy fizycznej w ogole nie widzialem mozliwosci powrotu wczesnjej niz po 2 tygodniach ale ciecie bylo klasycznie skalpelem
Na drugi dzień byłem w pracy. Za tydzień wyprawa rowerowa, teraz , czyli 2 tyg, siłownia, basen, rower . Wszystko oprócz sexu
 

AGv

Active member
Pisz, odpowiem na wszystkie pytania, jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na forum (moim zdaniem na tym forum powinien być zalogowany każdy początkujący urolog)
 

MKD

Active member
No zalezy jaka praca. Ja mialem na wypisie „2 tygodnie bez wysilku fizycznego” a praca typowo fizyczna i rzeczywiscie z jednej strony bez opatrunku jeszcze nadwrazliwosc a w opatrunku nie wygodnie
 

nope

Well-known member
Dokladnie tka jak piszą. Sprawa indywidualna. Ja przez dobry miesiąc bylem w sumie kaleką :) cięcie skalpelem.
 

Podobne tematy

Do góry