• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie- L&T czy T&T.

cichy13

Active member
Siemanko, jutro mam wizytę u urologa i oczywiście wszystko z nim ustalę aczkolwiek chciałem Was spytać które cięcie Waszym zdaniem lepsze? Dodam, że jestem po wydłużeniu wędzidełka które nic nie dało XD na koniec też dodaj że jestem prawiczkiem i do czasie zabiegu się to nie zmieni także porównania nie mam a zależy mi żeby było fajno w przyszłości hehe, ciekawi mnie w sumie czy jak miałem wydłużone wędzidełko to mam jeszcze wybór cięcia? Sorry jak to ułomne pytania ale nie bez powodu mam ksywę rudy xD pytam bo wiadomo lekarz specjalista to wyjaśni ale też chce wiedzieć jak z nim rozmawiać, dzięki bardzo za odpowiedzi 🤌
 

nope

Well-known member
Masz wybór cięcia. Trzeba zaznaczyc ze u kazdego przypadek jest inny i u drugiego da sie zostawic duzo wewn napletka a drugiego mniej. Generalnie to wybieraj jak wolisz. Najważniejsze jest żeby lekarz zostawil chociaż z 1-2cm wewnętrznego napletka i będzie wszystko ok. Byle nie radykalne low&tight z linia ciecia schowana w rowku zażołędnym z całkowitym wycięciem wewnętrznego napletka.
 

caesar_pl

Member
Masz wybór cięcia. Trzeba zaznaczyc ze u kazdego przypadek jest inny i u drugiego da sie zostawic duzo wewn napletka a drugiego mniej. Generalnie to wybieraj jak wolisz. Najważniejsze jest żeby lekarz zostawil chociaż z 1-2cm wewnętrznego napletka i będzie wszystko ok. Byle nie radykalne low&tight z linia ciecia schowana w rowku zażołędnym z całkowitym wycięciem wewnętrznego napletka.
Zaznacz flamastrem linie gdzie chcesz mieć linie ciecia. Albo wydrukujesz sobie jakiegoś małego obrzezanego z internetu i pokażesz lekarzowi. Jeśli powie ze nie umie to idź to innego. Widzisz sam na tym forum ile jest nieudanych obrzezań. Lekarze próbują narzucić pacjentom swoje racje, ale często są ci lekarze tylko teoretykami mądralami.
 

Podobne tematy

Do góry