• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka czy obrzezanie?

jacobos

New member
Cześć, niedawno byłem na konsultacji z lekarzem, stwierdził stulejke i bardzo krótkie wędzidełko. We flaku napletek zsuwa się do końca, ale przy erekcji nie zejdzie niżej niż około 65% żołędzi. Lekarz zaleca obrzezanie, ale w miarę możliwości chciałbym zachować napletek. Macie jakieś rady, co lepiej wybrać?
 

morgan66

Active member
@AGv to chyba mało konstruktywna odpowiedź...Ja poleciłbym obrzezanie z zachowaniem możliwie dużo skóry. Jak poczytasz forum to tzw. plastyki najczęściej i tak kończą się docięciem napletka. Zresztą jeśli przy wzwodzie napletek schodzi Ci do połowy żołędzia to jednak jest albo bardzo ciasno (to myśle, że plastyki niewiele dadzą) albo to wędzidełko blokuje. Tak czy inaczej serio plastyka to taka złudna nadzieja, że będzie lepiej zmieniając jak najmniej.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja bym na twoim miejscu się obrzezał ale na styl wysoki i lose , żeby jak najwięcej tej skóry zostało, po plastyce też widziałem tutaj ładne kwiatki a i tak się obrzezali później, chyba że to jakaś mała stuleja to nawet maściami sterydowymi bym spróbował, byle nie low and thigh
 

AGv

Active member
@AGv to chyba mało konstruktywna odpowiedź...Ja poleciłbym obrzezanie z zachowaniem możliwie dużo skóry. Jak poczytasz forum to tzw. plastyki najczęściej i tak kończą się docięciem napletka. Zresztą jeśli przy wzwodzie napletek schodzi Ci do połowy żołędzia to jednak jest albo bardzo ciasno (to myśle, że plastyki niewiele dadzą) albo to wędzidełko blokuje. Tak czy inaczej serio plastyka to taka złudna nadzieja, że będzie lepiej zmieniając jak najmniej.
Jakie obrzezanie masz ty? W jakim celu należy zostawiać "możliwie dużo skóry"?
 

morgan66

Active member
Jakie obrzezanie masz ty? W jakim celu należy zostawiać "możliwie dużo skóry"?
Nie do końca rozumiem intencje pytania? - autor zastanawia się nad plastyką a obrzezaniem i zależy mu na zachowaniu jak najwięcej napletka - to też od siebie zasugerowałem jednak obrzezanie, w wersji z zachowaniem możliwie dużej jego ilości - w domyśle high/loose.
 

AGv

Active member
@morgan66 przejrzałem o czym piszesz na forum od sierpnia - są to fachowe porady. Chciałem poczytać o twoim osobistym doświadczeniu w tej sprawie, ale nic nie znalazłem.
 

morgan66

Active member
@morgan66 przejrzałem o czym piszesz na forum od sierpnia - są to fachowe porady. Chciałem poczytać o twoim osobistym doświadczeniu w tej sprawie, ale nic nie znalazłem.
@AGv - to dziękuje jeśli uważasz moje porady za wartościowe. Co do mojej historii to niedawno dodałem swoja relację:
No niestety u mnie moim zdaniem nie poszło do końca jak powinno...
 

marcin234

Member
@morgan66 o gustach, jasna rzecz, nie dyskutują, ale moim zdaniem twój miecz wygląda dostojnie i z upływem miesięcy coraz lepiej.
Czy mógłbyś się wypowiedzieć w moim temacie, bo trochę mnie niepokoi ta sytuacja? Z góry wielkie dzięki!
 

Podobne tematy

Do góry