Obrzezanie Katowice - Sosnowiec, Dąbrowa okolice

drako1713

New member
Witam planuje zabieg Obrzezania całkowitego, jednakże zanim się poddam chciałbym poznać i porozmawiać z kimś z okolic na temat właśnie tego zabiegu i doświadczeń po obrzezaniu. Czy jest ktoś z okolic Katowic, Sosnowca, Dąbrowy itd. obrzezany całkowicie i chętny się spotkać i pogadać o tym ? zapraszam tutaj na forum lub na prv.
 

iPiotrek

New member
W Tychach na ul.Sikorskiego Dr. Wodecki (czekasz około 2 miesięcy na wizytę ale warto) a zabieg masz w Katowicach na żelaznej koło SCC.
jestem 3 tyg po zabiegu i jest nieźle.
Co do lekaża to powiem tyle przeszedłem przez paru "specjalistów" ale ten pan to Profesjonalista.
Jednakże warto sie mentalnie do tego przygotować :)
 

Brzózka

New member
Witaj, ja miałem zabieg obrzezania w Klinice Urologicznej w Katowicach na Strzeleckiej. Zdecydowałem się na zabieg płatny, bo na NFZ to trzeba czekać ponad rok. Poza tym na fundusz to tak jak z dentystą na fundusz to tylko te z przodu:cool: a reszta to jakoś tam będzie. Fakt jak zdecydujesz się na płatny to trzeba wyłożyć 1600pln. Podpisujesz umowę, a w niej masz, że jak coś spiprolą to muszą to poprawić nieodpłatnie, czyli będą się starali, by wyszło dobrze za pierwszym razem. Ja miałem zabieg 27.07.15 i żałuję, że dopiero teraz się zdecydowałem. Teraz jestem już trzy tygodnie po zabiegu i fajnie to wygląda. Mały stał się jakby większy i grubszy. Jak coś to pisz na PW.
 
Do góry
TOPlist