• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - Katowice, okolice.

DonVito

New member
Cześć wszystkim!

Chciałem się zapytać Was o poradę. Chodzi mi o polecenie kliniki w Katowicach (i okolicach), w której będę mógł przeprowadzić zabieg usunięcia stulejki. Ktoś ostatnio wykonywał z Was taki zabieg? Może podzielić się wrażeniami i polecić jakiegoś urologa? Do kogo warto się zgłosić?

Zabieg chcę zrobić prywatnie.

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi i sugestie.

Pozdrawiam
 

Krecik25

Member
Z Katowic nie masz daleko do Krakowa a tam z czystym sumieniem polecę Ci dr Jacka Drabinę

Moim zdaniem sprzęt masz jeden na całe życie i warto zrobić 100 km żeby zabieg byl zrobiony bardzo dobrze bez żadnych powikłań.
 

DonVito

New member
Ja sam nie jestem z Katowic, ale pracuję tam i pomyślałem, że może znajdzie się placówka i lekarz godny polecenia ;)

Natomiast sam właśnie skłaniam się ku Ars Medica w Krakowie i dr Drabinie. Czytałem wiele pochlebnych opinii na jego temat. Ode mnie z miasta do ich przychodni jest 70 kilometrów, ale myślę, że warto będzie się pofatygować.
 

Krecik25

Member
Ja miałem tam zabieg 14.11 i jestem bardzo zadowolony.
Możesz odwiedzić mój temat i poczytać mój przebieg rekonwalescencji
 
Wszystkim z okolic Katowic polecam panią dr Bożenę Zapatkę (TRAF-MED), osobę o dużym doświadczeniu i wiedzy, profesjonalną, a jednocześnie bardzo życzliwą i opiekuńczą.
 

Podobne tematy

Do góry