• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dziecka - Wrocław - kogo polecacie?

MarcinLca

Member
Jak w temacie.
Dziecko ponad 5 lat, skóra nie schodzi, urolog wypisał maść, temat nie zadziałał.
Pediatra rodzinny powiedział krótko - chirurg.

Kogo polecacie we Wrocławiu?
Bardzo proszę o konkretne opinie :(
 

Mateusz1999

Active member
A na co czekać jak będzie miał 30 lat?
Troszke takie przechodzenie ze skrajności w skrajność.


Z jednej strony może to i dobrze jak najszybciej pozbyć sie problemu, za dzieciaka prawdopodobnie szybciej sie zregeneruje i będzie miał spokój.
Z drugiej strony dziecko prawdopodobnie nie będzie świadome i nie do końca będzie wiedziało i rozumiało co będzie miało robione i dlaczego. Ja swój pierwszy zabieg miałem robiony gdy miałem 6 lat i pamiętam że rodzice wpajali mi że jak nie pójde na ten zabieg to będę musiał chodzić z przypiętym workiem na mocz do nogi i sikać przez rurke 🤣 Ja swojego dziecka nie chciałbym tak okłamywać. Z perspektywy czasu osobiście wolałbym mieć ten zabieg zrobiony chociaż 2-3 lata później żebym chociaż mniej więcej wiedział co jak i po co.
 

kaloryfer!

Active member
Co innego sugerujesz ? Masz dzieci, to się wypowiedz konkretnie. Myśli zostaw dla siebie ;)
Tak się składa że mam.

Tu masz mój wątek. Czy "konkretny" to nie wiem, niemniej mi też po dwoch probach ze sterydem jeden uro kazal go ciąć (całkiem przypadkiem sam dokonuje zabiegow), drugi (uznawany za speca) kazal się wstrzymac i nadal odciągać w kapieli. Oczywiście gwarancji nie ma. To co chce powiedzieć, to ze zdążysz go dac pod nóż, i zasięgnij drugiej opinii.

 

Podobne tematy

Do góry