• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Dr Wiesław Tondel Poznań

adamek22

Member
Sikaj na siedząco. Ani razu chyba nie oblałem. Lub nie zakrywaj żołędzia opatrunkiem, tak by był odkryty na sikanie. Bez octaniseptu bym umarł, dziś kupiłem drugą wielką butelkę, a minął tydzień :D A masz zdjęcie opuchlizny? U mnie na pewno jest 100 razy gorzej, bo ciągle jest oponka. Ale z lewej strony wydaje mi się, że się pomniejsza. Niby do 2 tygodni ma zniknąć. Też mam już ochotę na swoją, ale niestety nawet do 6 tygodni trzeba czekać jak słyszałem :(
 

xstroy00

New member
Wydaje mi się, że u każdego jest inaczej. Ja nie odczuwam większego dyskomfortu jak chodzę nawet w jeansach, pierwszego dnia miałem duży problem ze wzwodem w nocy i odczuwałem spory ból ale minęły 4 dni i już się nie budzę a wzwody są bez żadnego bólu.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja tam jeden dzień po zabiegu odrazu poszedłem do pracy , ale jestem kucharzem także nie było dźwigania ani szarpania się, oczywiście nie było to wogole przyjemne , dyskomfort przy każdym kroku a o schylaniu się czy kucaniu nie było mowy
 

xstroy00

New member
zależy od tego jak ustawie członka, doktor mi mówił żebym nie ustawiał go na siłę go góry, ma być w pozycji wygodnej. Nadwrażliwość mam ale nie przeszkadza mi na tyle żebym nie mógł normalnie funkcjonować
 

Ksbgs

New member
Spoko, czyli jakaś szansa mała jest na szybki powrót do pracy. Niestety dużo pracy chwilowo a termin szybki mam to nie mogę grymasić i dłużej czekać
 

Goczi

New member
Wg mnie wygląda bardzo dobrze. Ładnie się goi widać. Żółte plamy to jakaś limfa czy coś może być, podobno całkiem częsta i bez powodu do niepokoju.
 

dandoo

Active member
jak wyżej spokojnie, zagoi się :), Panowie żaden zabieg nie jest przyjemny, niestety czasem konieczny, tyle w temacie. Są gorsze operacje niż ta nasza błahostka, aczkolwiek psychicznie faktycznie ważne, wiadomo, są krwiakami przez jakiś czas, czasem krwawiło, ale to mija. Także głowa do góry. Grunt żeby Wacław był sprawny.
 

xstroy00

New member
Jestem równo tydzień po zabiegu, rana goi się ładnie. Czy mógłbym wziąć dłuższą kąpiel w wannie czy lepiej się jeszcze wstrzymać?
 

Krystiankendroj

Active member
Ostatnio miałem operacje na ręce, obciąłem sobie ściągnąć w palcu
Cały zabieg oglądałem jak gościu wycina coraz więcej skóry i szuka nożyczkami ściągnąć w środku ręki co czułem
I uważam że było to o wiele przyjemniejsze niż ciecie huja
Poprosiłem z ciekawości o zagłówek żebym mógł poobserwować, o dziwo dali
 
Do góry