• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Dr Hubert Kuźniar

StefanOp

Member
Poczekaj do 3 tygodni. Najbezpieczniej. Po 2 mozesz nie do konca miec juz pozrastane.
Dzisiaj mialem ściągane szwy po dwóch tygodniach od zabiegu. Dr Drabina stwierdził, że wszystko jest w porządku i nie mam na co czekać tylko mam zakładać prezerwatywę i działać. Dużo się naczytałem o tym wszystkim i nie wiem czy mogę już normalnie wjeżdżać w moją kobietę czy jeszcze poczekać. Co sądzicie?
 

Amek

Active member
Wszystko zależy od tego jak to wygląda. Dobrze sie wszystko zrosło?
Jak teraz zaczniesz coś działać to duża szansa, że Ci mały napuchnie...
Według mnie trzeba czekać minimum miesiąc
 

Maxqi

Member
Szwy ściągnięte. Tylko powiedźcie mi czy to oponka? Podczas erekcji takie coś. Opuchlizna w spoczynku jeszcze całkowicie nie zeszła. 5.09 miałem zabieg.
 

nope

Well-known member
Ciasna blizna troszeczke. Czas i sie rozciagnie bo wyglada git. Zacznij stosowac za tydzien dwa coś na blizny przez 2-3 tyg masujac blizne przy wcieraniu a potem polecam przejsc na plastry.
 

nope

Well-known member
Plastry sa spoko ale pierwsze tygodnie dużo daje samo masowanie blizny przy wcieraniu jakiegos zelu na blizny dlatego tak polecam.
 

szaryw

New member
A te maści na blizny to tak w ogóle to coś pomagaja?jest po tym jakis efekt? Na razie stosuje od tygodnia Cepan ale jakos sceptycznie do tego jestem nastawiony.
 

nope

Well-known member
Ja nie wiem. Lepsze to niż nic. Ale plastry to na bank działają bo to akurat sam widziałem czarno na białym.
 

Podobne tematy

Do góry