• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Dr Hubert Kuźniar

szaryw

New member
Powiem ci ze jeszcze nosze. Zapewne juz nie potrzebne ale smaruje witamina A , octeniseepti zakladam opatrunek.mi sie nie zsuwa. Zostawiam dluzsza koncowke plastra i przyklejam obok malego wiec sie trzyma. Zakladam ten opatrunek dlatego zeby ta masc nie wytarla sie w majty. Jak zostanie na opatrunku to moze lepiej sie wchlonie.Jak wracam z pracy to sciagam opatrunek i chodze bez do wieczora.Musze go podpytac jak dlugo z ta witamina A smarowac.
 

nope

Well-known member
@szaryw po takim czasie to juz nie musisz nakladac masci zadnych. To ma za zadanie tylko pomoc ci przetrwac z początku gdy zoladz i wewn napletek jest najbardziej tkliwy po usunieciu naturalnej ochrony(napletka) i masc ma tez pomoc przestawic sie na nowe warunki.
 

Maxqi

Member
I czy ktoś przy okazji może wytłumaczyć jak wygląda wrzucanie zdjęć do danego posta? Chciałbym wrzucić wacława do oceny
 

Humanista

Active member
wejdź na imgur.com i po prostu przerzuć plik z komputera, tak jakbyś wrzucał go do folderu. Potem kopiujesz tylko link i tu wklejasz. Jeśli jesteś na telefonie, to musisz pobrać apkę i założyć konto.
 

Maxqi

Member
Wydaje mi się że od zabiegu. Wizyty kontrolnej niemam jeszcze zaplanowanej. Jestem a stałym kontakcie z dr który operował. Dwa dni temu napisał mi że opuchlizna sama się wsiąknie w około tydz czasu. Wczoraj wysyłałem mu te Zdjęcia co wyżej, czekam na jego odpowiedź
 

nope

Well-known member
Nic sie nie przejmuj. Dobrze wygląda. Sam miałem taki obrzęk i też byłem u tego samego lekarza. Wszystko poschodzi po kilku tygodniach.
 

Maxqi

Member
Najchętniej to już bym się go pozbył. W domu chodzę bez. Cały czas octanisept plus maść z witaminą A. Najbardziej ta opuchlizna mnie irytuje i ogranicza
 

Maxqi

Member
Spokojnie. Pozamykane naczynka dosc dlugo beda obrzęknięte. Wszystko ci poschodzi po tygodniach.
Czyli ten opatrunek całymi dniami nosić? Czekam też na odpowiedź lekarza.
Nope nie wiesz może jak kwestia z treningami na siłowni? Kiedy można wrócić do jakiejkolwiek aktywności?
 

Podobne tematy

Do góry