• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe

mat890986

New member
Muszę się pochwalić ze po 22 latach w końcu zdecydowałem się na zabieg usunięcia stulejki- lekarz nie określił typu zabiegu, powiedział ze podchodzi do każdego indywidualnie i dopiero podczas zabiegu wychodzi co da się zrobić, a same obrzezania całkowite robi bardzo rzadko. No i takim o to sposobem mam obrzezanie częściowe, gdzie cały żołądź chowa się pod napletkiem, wiadomo, dopiero 2 doba po zabiegu wiec jest opuchlizna i pojawiają się krwiaki oraz nie jestem w stanie naciągnąć skory do końca, ale lekarz mówił ze na początku mogę mieć problem z jakimkolwiek odsłonięciem kolegi :)
Największy szok mam po zabiegu, nic mnie nie boli, początkowo krwawienie było dosyć obfite, ale teraz już jest znikome, no i osławione nocne erekcje, o dziwo zupełnie ich nie czuje, dzisiaj nawet pomimo snow erotycznych oraz polucji(no cóż, zdarza się) zupełnie tego nie czułem, także jestem w ogromnym szoku.
Niezdecydowanym polecam jak najszybciej udac się na bezbolesny zabieg!
 

hhhalekks

Member
Cześć :) Gratuluję bardzo dobrej decyzji, że w końcu postanowiłeś się z tym uporać ;) Ja jestem już prawie 2 tygodnie po obrzezaniu całkowitym no własnie mnie też zdziwiło, że nic nie boli tylko po całkowitym obrzezaniu jest problem na początku z nadwrażliwością żołędzi, nie wiem jak to wygląda przy częściowym ;p Ale ja na ten moment nie czuję, że miałem tam cokolwiek robione :)
 

Podobne tematy

Do góry