• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe pomocy

Dzisiaj jakas ciemna? Plamke zauważyłem pod tym ziarninem 2-3 razy dziennie myje i smaruje, dzisiaj też nie wiem jakiś taki dziwny zapach jest.. wiecie coś na ten temat co robić?
 

don_domini00s

Active member
Nie przesadzaj z nim to na pewno, on co prawda odkaża ale też wysusza i może podrażniać. Myślę, że jak po wysikaniu się np. przepłuczesz sama wodą to też będzie ok.
 
I co o tym myślicie? Martwi mnie też troche ta ranka na żołędziu, całego penisa polewam woda a potem nakladam mydlo i znowu woda polewam 2x dziennie, psikam raz dziennie octaniseptem i smaruje maścią tyle ile mi się uda tam tego nawalić ;p
 

Amek

Active member
Tą maścią to gdzie smarujesz? Bo to tylko na linii szwów powinno się dawać i to mało... Generalnie uważam, że to od tej maści się robią te rany. Ja bym ją odstawił...
 

don_domini00s

Active member
Szycie masz chyba lekko ciasne i może to dlatego tak pompuje. A nasuwasz ten napletek po umyciu rany spowrotem czy ze zsunietym chodzisz? Z tymi rankami to lepiej żeby to lekarz zobaczył, jak nie ten co Cie operowal to może POZ albo na SOR. Maść neomycynowa z tego co pamietam miałeś zalecona, sprawdź czy w ulotce nie ma nic napisanego o efektach niepożądanych podobnych do tego co jest u Cb.
 

morgan66

Active member
A może spróbuj trzymać rany na powietrzu na sucho - czyli nie nasuwaj napletka żeby rana pooddychała bo wygląda jakby tam się nie goiło bo jest za wilgotno. Oczywiście jeśli nie wywala Ci oponki jak chodzisz ze zsuniętym - ale w jakiś cyklach kilkugodzinnych nie powinno.
 
Do góry