Obrzezanie częściowe - masturbacja i odczucia

Panowie, powiedzcie czy po obrzezaniu częściowym podczas mastrubacji można manipulować skórką na tyle żeby czuć przyjemność???

Żołądź jest zawsze do połowy odsłonieta podczas spoczynku??? czy przeszkadza to w chodzeniu ? siedzeniu? jestem kierowcą zawodowym nie chciałbym mieć
dyskomfortu podczas jazdy samochodem... czy to cały czas czuć że jest inaczej niż było???

a może polecicie jakiegoś lekarza który wykona plastykę? a nie zaraz obrzezanie
 

czesiek

New member
Ja mialem obrzezanie, mam lepsza przyjemnosc podczas masturabcji i seksu. Dyskomfort zalezny od zakresu bolu.. Mnie bolalo i czułem cos innego 3 tygodnie, po tym czasie wszystko sie regulowalo. Jestem ponad 2 msc po i jest po prostu zajebiscie, lepiej sie czuje, lepiej wyglada, zero bolu, dyskomfortu + niesamowita przyjemność.
 
A zostało ci wędzidełko ? czy wycięte?? jaka metoda obrzezania??? I jak z funkcjonwianiem nie czujesz dyskomfortu podczas codziennego chodzenia, siedzenia itd że żadna skóra ci nie zasłania żółłędzia? Co do seksu ręką też kobieta jest w stanie podziałać czy teraz to trudniejsze? no bo nie ma tej skóry która tak wiele dalej podczas ręcznej manipulacji
 

jojo80

New member
Cześć wszystkim !!!
Nie ukrywam, że bardzo zastanawia mnie jak to jest z masturbacją lub hand job przez kobietę po obrzezaniu całkowitym lub częściowym. Teraz nie ukrywam, że bardzo lubię jak kobieta czasami doprowadza mnie do finału ręką, ale właśnie skóra napletka tu pomaga abardzo ciekawy jestem jak to się odbywa po obrzezaniu.

Z góry dzięki za wszelkie info.
 
Podobne tematy

Do góry