Obrzezanie częściowe [ LASEROWE ]

marcin2323

New member
Witam wszystkich.
Jutro minie tydzień jak jestem po zabiegu obrzezania częściowego. Nie jestem w stanie jeszcze powiedzieć czy jestem zadowolony z zabiegu gdyż jest za wcześnie żeby coś wgl stwierdzać.
Ogólnie zabieg laserowy jest praktycznie bezbolesny i bezkrwawy. Doktorek który mi to robił ładnie mi narysował na moim sprzęcie co i jak będzie robił, za każdym razem mówił co robi i wszystko fajnie tłumaczył. Jest jedno ale, Chciałem żeby zostawił wędzidełko i tak zrobił ale wydaje mi się że nie będzie to się dobrze sprawdzało przy stosunku bo jest chyba za krótkie. Za wizytę + zabieg zapłaciłem 900zł.
Za tydzień jadę na wizytę darmową która przypada po zabiegu.
Jak wszystko ładnie się zagoi wrzucę foto co i jak wygląda ;)
Mam pytanie. Czy jest ktoś kto robił sobie wgl obrzezanie częściowe i jest zadowolony do tej pory z tego obrzezania ? Bo u mnie wszystko ładnie wygląda jako tako, ale teraz doszedłem do wniosku ze tak naprawdę wolałbym być obrzezany całkowicie i być porostu INNY jak to mówią niż PRAWIE naturalny. Wydaje mi się że raczej na pewno będę chciał się obrzezać całkowicie bo jakoś tego nie widzę aż tak naturalnie jak narazie. Czekam na wasze wypowiedzi. Pozdrawiam!
 

anonimowystul

New member
Od siebie powiem Ci tylko tyle, że z tego co tam sporo czytałem tu na forum na temat wyboru obrzezania przed moim zabiegiem to "obrzezanie całkowite" bynajmniej nie daje etykietki "INNY". To jest Twój wybór, nie będziesz przecież przed kolegami nim machał i mówił "patrzcie, jestem obrzezany!", poczytaj tu na forum (ewentualnie również poza nim) o tym, rozważ wszystkie "za" i "przeciw" i zdecyduj jak wolisz i tylko to się liczy ;).
 

marcin2323

New member
Witam!
Dzisiaj mija 10 tygodni jak jestem po OBRZEZANIU CZĘŚCIOWYM LASEROWYM i 5 tygodni po tak jakby przedłużeniu wędzidełka którego tak naprawdę nie miałem za dużo i w szpitalu na samym początku trochę mi sprawę zepsuli przy plastyce napletka. Ale jak na razie jest tak jak będzie widać.
Zamieszczam parę foto jak to wygląda.
http://i50.tinypic.com/k069f7.jpg
http://i47.tinypic.com/2en3thy.jpg
http://i49.tinypic.com/2rcoqp2.jpg
http://i50.tinypic.com/1rbs75.jpg
http://i46.tinypic.com/28jr4x.jpg
http://i47.tinypic.com/vq1uf5.jpg
Przy lekkim zwodzie
http://i50.tinypic.com/2ptdwk1.jpg
http://i49.tinypic.com/kb901c.jpg
http://i45.tinypic.com/w1e5hv.jpg
No i już tak prawie normalnie
http://i45.tinypic.com/3fwgw.jpg
Jednak bede chciał jeszcze coś z tym zrobic bo nie jestem do konca zadowolony gdyż no jak sami widzicie ciągnie mi trochę te wędzidełko, nie wiem czy wykonać całkowite czy po prostu jakoś jeszcze to zredukować co o tym myślicie i jak to oceniacie?
 

michałek

New member
Witam, jestem tutaj nowy.
Nie chciałem zakładać nowego tematu bo problem toczy się wokół tego, czyli częściowego obrzezania wykonanego laserem.
Otóż wybieram się na taki zabieg i mam parę konkretnych pytań. - oczywiście do osób które znają się na tym, a nie do tych którym się tylko wydaje :)

Czy zabieg, który opisuje marcin2323 kilka postów wyżej jest tylko i wyłącznie plastyką ? obrzezaniem częściowym ? a może jakimś z czterech rodzajów obrzezania? (oczywiście jeśli wchodzą w nie także częściowe)

Przy zabiegu jakim miał marcin2323 widać, że została również zachowana wewnętrzna część napletka.

Ostatnie, może trochę głupie pytanie.. ale czy u zdrowego człowieka (nieobrzezanego) przy erekcji co za tym idzie przy ściągniętym napletku widać także ,,łączenie'' napletka zewnętrznego który schodzi z żołędzi z wewnętrznym ? Czy po prostu zewnętrzny kiedy tylko zejdzie z żołędzi zatrzymuje się w tzw rowku i dalej nie schodzi przy czym nie widać już wewnętrznego ?

Proszę o jasną i zrozumiałą odpowiedź na wyżej wymienione pytania :)

pozdrawiam serdecznie
 

michalwarszawa

New member
@michałek - zabieg który opisuje marcin2323 jest obrzezaniem częsciowym- napletek przykrywa żołądż w 2/3. Co do 2giego pytania- oczywiście, że widać łączenie napletka.
 

michałek

New member
michalwarszawa dziękuje za odpowiedź..
Tylko jest dla mnie jeszcze nie do końca jasna sprawa z napletkiem nieobrzezanym. Nie wiem tego z wiadomych przyczyn.
Czy u nieobrzezanego mężczyzny napletek zsuwa się podczas erekcji do tzw rowka ? (wtedy chyba nie widać wewnętrznego napletka) czy zsuwa się trochę poza rowek ?

pozdr
 
Podobne tematy

Do góry