• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

nope

Well-known member
Tak to prawda z tym pogrążonym ze po obrzezaniu to sie moze spotęgować dlatego wlasnie zastanawia mnie to czemu każe ci napletek mieć ściągnięty i czy to ma jakiś wpływ z pogrążonym prąciem.
Ciezko cos wymyslec bo nie ma na to sposobu jak jedynie ciągle poprawiać ; p moze lekarza się coś doradź czy jest sie czym.przejmowac czy nie.
 

DanKol

Member
Tak to prawda z tym pogrążonym ze po obrzezaniu to sie moze spotęgować dlatego wlasnie zastanawia mnie to czemu każe ci napletek mieć ściągnięty i czy to ma jakiś wpływ z pogrążonym prąciem.
Ciezko cos wymyslec bo nie ma na to sposobu jak jedynie ciągle poprawiać ; p moze lekarza się coś doradź czy jest sie czym.przejmowac czy nie.
Tylko nie da się tego poprawiać w pracy
 

nope

Well-known member
Przedzwon może do lekarza , zapytaj i będziesz spokojny. Takie przypadki jak twoj nie często sie zdarzają więc nwm czy ci ktoś tu doradzi.
 

Trolo

Well-known member
DanKol moim zdaniem Twoim problemem jest tłuszcz zlokalizowany na wzgórku łonowym. Jedz połowę mniej ile teraz jesz, odstaw słodkie napoje, schudniesz 10-20 kg i zobaczysz zmianę. Albo wybierz się do dietetyka na wizytę, nie do internetowego, tylko na żywo się z nim zobacz, dołożysz jakiś ruch do tego i zobaczysz o ile będzie lepiej.
 

DanKol

Member
Dzisiaj rozmawiałem z lekarzem który wykonywał zabieg i powiedział że nie mam pogrążonego prącia, po prostu mam taką budowę czyli krótki penis i nadwaga i nie ma innej możliwości żeby się nie chował. Gdybym miał coś takiego że mi się cofa penis to nie dopuściłby do zabiegu a jeśli chodzi o oponkę to muszę poczekać być może nawet 3 miesiące i nie przeszkadza że penis się schowa po prostu na noc go wyciągnąć żeby oddychało wszystko
 

DanKol

Member
DanKol moim zdaniem Twoim problemem jest tłuszcz zlokalizowany na wzgórku łonowym. Jedz połowę mniej ile teraz jesz, odstaw słodkie napoje, schudniesz 10-20 kg i zobaczysz zmianę. Albo wybierz się do dietetyka na wizytę, nie do internetowego, tylko na żywo się z nim zobacz, dołożysz jakiś ruch do tego i zobaczysz o ile będzie lepiej.
Domyślam się właśnie po rozmowie z lekarzem który powiedział że właśnie mam dużo tłuszczu w pachwinach i właśnie na wzgórku łonowym i nie ma bata żeby penis się nie chował
 

DanKol

Member
Mam pytanko czy ktoś poleciłby mi coś dobrego na opuchliznę czy oponkę jak zwał tak zwał? Stosowałem detreomycynę ale nie pomogło tak samo moczenie w rumianku też nie pomogło. Minął już miesiąc od zabiegu
 

DanKol

Member
Chodzi mi o to żeby przyspieszyć , niektórzy pisali o altacet albo w sodzie żeby moczyć ale nie wiem czy to lepsze od rumianku może ktoś ma lepsze doświadczenie w zejściu oponki
 

Podobne tematy

Do góry