• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

DanKol

Member
Ja nie chciałbym żadnych poprawek tylko mam w tej chwili opuchliznę po zabiegu i żołądź musi być cały czas odsłonięta a ona podczas chodzenia czy siedzenia się chowa i nie wiem jak normalnie funkcjonować, opatrunek nic nie daje bo się zsuwa nie wiem co robić?
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Panowie a macie nadwage ? Chodzi wam obojga o to samo czyli zakopanego penisa? Czy @DanKol chodzi ci o to ze po prostu skora nachodzi na zoledzia bo jest za mało wycięte. Jezeli chodzi o zakopanego penisa to najpierw za zrzucic bebzon a potem myslec o poprawkach obrzezania bo mozna wyciac za duzo skóry po czym problem sie jeszcze pogłębi.
Ja jade na konsultacje do dr Boligłowy w Krakowie w sierpniu bo on się zajmuje takimi przypadkami
 

latek777

Active member
ja mam ten sam problem, nie jest to tak cofnięty penis jak Ostrycieńmgły pokazał w swoim temacie, no ale skóa nachodzi podczas spoczynku i niestety wygląda to do bani, tez styl mam low&loose
 

DanKol

Member
A to jest groźne chodzenie z przykrytym żołędziem przez większą część dnia np w pracy? Pytam bo martwię się o opuchliznę że będzie wracać
 

nope

Well-known member
@DanKol wstaw foty o co ci chodzi bo tak to takie gadanie. Jaka opuchlizne masz? Pokaż. Bo jak oponke to wlasnie powiniens miec nalozony napletek na zoladz a nie sciagniety...
 

nope

Well-known member
Twoj pacjent przed obrzezaniem wyglądał podobnie w spoczynku czy nie(pod wzgledem wielkosci) ? Ogolnie goic się goi okej. Troche sie dziwie ze masz zalecone miec odsłoniętą żołądź bo gdy masz skóry na tyle to powinna.nachodzić na niego tyle ile zostało i opuchlizna z wewnętrznego napletka szybciej schodzi chyba że w praktyce jeżeli jest taka sytuacja jak u ciebie że fiut prawie wchodzi w brzuch to tak musi byc jak doktor zaleca. Ciezko mi coś doradzic.
 

DanKol

Member
Twoj pacjent przed obrzezaniem wyglądał podobnie w spoczynku czy nie(pod wzgledem wielkosci) ? Ogolnie goic się goi okej. Troche sie dziwie ze masz zalecone miec odsłoniętą żołądź bo gdy masz skóry na tyle to powinna.nachodzić na niego tyle ile zostało i opuchlizna z wewnętrznego napletka szybciej schodzi chyba że w praktyce jeżeli jest taka sytuacja jak u ciebie że fiut prawie wchodzi w brzuch to tak musi byc jak doktor zaleca. Ciezko mi coś doradzic.
Tak w spoczynku takiej samej wielkości
 

Podobne tematy

Do góry