Obrzezanie całkowite, tworzenie się pseudo napletka

intgar

New member
Hej:)
Czy komuś na tej stronie zdarzyło się, aby po całkowitym obrzezaniu pozostała skóra nachodziła na żołądź? Chodzi oczywiście o stan spoczynku. Kiedy "mały" robi się naprawdę mały mięka skóra nasuwa się na żołądź mniej więcej do połowy. Wygląda to fatalnie. Podejrzewam, że zostało za dużo skóry. Myślicie żeby poprawiać czy to jest normalne?

Pozdrowienia
I
 

Pan_Ahmed

New member
przy obrzezaniu "low and loose" jest to stan jak najbardziej normalny. A skoro napletek sam jest w stanie nasunąć Ci się na żołądź, masz obrzezanie stylem "low and loose", uważane przez niektórych za obrzezanie częściowe. Wielu facetów chcących zachować napletek przynajmniej w jakiejś części (często z uwagi na wygodniejszą masturbację) decyduje się właśnie na ten typ obrzezania.
 

Radegast

New member
Pan_Ahmed przy high and loose też tak może być.

intgar mi się też czasami podobnie robi. Zostałem obrzezany metodą high and loose. Kiedy jest bardzo zimno, albo dużo siedzę to skóra zaczyna mi się nasuwać na żołądź (chyba maksymalnie do 1/3), ale jak wstanę i penis ułoży się normalny zwis, to skóra cofa się za żołądź. W erkecji mogę nią trochę poruszać na trzonie, ale na żołądź nie dam rady naciągnąć tak, by nie było nieprzyjemnie. Ja też na początku myślałem, żeby poprawić, ale narazie dałem sobie na wstrzymanie. Nie wiem ile jesteś po zabiegu. Ja postanowiłem, że poczekam przynajmniej z pół roku, bo myślę, że do tego czasu powinien nabrać ostatecznego wyglądu. Poza tym z czasem człowiek się przyzwyczaja i łatwiej mu zaakceptować taki wygląd, a z drugiej strony nie mam też pewności, czy po poprawce będzie tak, jak chcę i czy przypadkiem nie będę bardziej niezadowolony. Mój penis robi się dużo większy erekcji i pewnie obrzezanie high and tight, jakie mi się widziało w erekcji mogłoby być zbyt ciasne, a jednak zadowolenie z seksu jest dla mnie ważne - a teraz jest bardzo dobrze ;)
 

Pan_Ahmed

New member
fakt, przy "high and loose" także może tak być, ale widzę tu wyraźnie blaszkę zewnętrzną (napletek zewnętrzny o kolorze skóry), natomiast zdaje mi się, że przy "high and loose" przy końcu napletka widać blaszkę wewnętrzną (różowy napletek).
Ale mogę sie tu mylić, gdyż akurat stylu "high and loose" nie znam tak dobrze jak pozostałych. ;)
 
Do góry
TOPlist