• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite, skóra po usunięciu wędzidzełka

bkkk

New member
Cześć!

Około trzy dni temu miałem zabieg obrzezania całkowitego, jednak ze względu na to, że mam ciut brzucha i jest on również widoczny w okolicach członka, był on ciut bardziej skomplikowany. I teraz mam pytanie. Na około członka mam obrzęk, jednak nie jest on dla mnie większym problemem, kiedyś zejdzie. Bardziej mnie interesuje "zwisająca" skóra w miejscu gdzie było wędzidełko. Spotkaliście się już z czymś takim? Skóra jest dosyć twarda w całym jej obrębie. Nie wiem, może przy wzwodzie będzie lepiej (na ten moment nie jestem w stanie się do niego doprowadzić - jestem z typu tych co jak leży to 7 cm, a przy wzwodzie 17cm i 18 w obwodzie. Nigdy nie myślałem, że będzie to takie problematyczne). W załączniku 4 zdjęcia.

Imgur

Z góry dzięki za odpowiedzi. Nie wiem czy zapisywać się na konsultacje już teraz, 3 dni po zabiegu (prywatnie, więc zawsze to te 150zł w plecy, no ale jeśli trzeba, to pójdę). Jestem z tych co raczej łatwo panikują.
 

bkkk

New member
Góra wygląda dobrze ale spód...mega dziwny.
No właśnie tego nie rozumiem. Była jakaś studentka i cały czas mówił, że chce żebym się nie wystraszył, że chce żeby było dobrze dlatego robi dokładnie, więc nie wiem czy to jakiś dziwna opuchlizna czy co to do cholery jest.
 

bkkk

New member
Ok, rozmawiałem z doktorem i jest to część blaszki wewnętrznej napletka, w znacznym obrzęku po zabiegu i znieczuleniu i za kilka dni/tygodni wszystko sie wycofa, a skóra sama ulegnie obkurczeniu. Ew. zrobi się poprawki, ale na ten moment wątpi on, żeby była taka potrzeba. Nie pozostaje mi nic innego jak mu zaufać. Dobrze mu z oczu patrzy i wyczuwam w nim... pasję? Zapewne każdy z nas miał do czynienia z wieloma doktorami, którzy byli jak "meh, po co ty tutaj", on zaś poświęcił mi dobre 10-15 min. w niedzielę.

Dobra, dam znać po pewnym czasie co i jak oraz jak to wygląda we wzwodzie, jakby komuś też się wydarzył taki przypadek.
 

RoniCocko

New member
Jakie odczucia po usunieciu wędzidelka, dochodzisz bez problemu, erekcja sie utrzymuje? Ja jestem 5ty tydzien po zabiegu i odczucia mam takie jak bym nadal mial stulejke,albo 5 kondomów... 🙄
 

Podobne tematy

Do góry