• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite - relacja (foto)

michal90

Member
Cześć Panowie,
Wczoraj byłem na zabiegu obrzezania całkowitego z powodu nawracających stanów zapalnych. Wrzucam zdjęcie opatrunku zrobionego przez lekarza po kilku godzinach od zabiegu, oraz fotki z dzisiaj po zdjęciu opatrunku i opłukania go wodą. Niepokoi trochę ten siwy kolor na żołędzi, czy to zejdzie?

zdjęcie opatrunku kilka godzin po zabiegu:

zdjęcie niepokojącej żołędzi:

dodatkowe zdjęcie:
 
Ostatnia edycja:

michal90

Member
tak, cięcie robione laserem. Przy wędzidełku lekarz chyba pomógł sobie jakimś innym narzędziem (tak wnioskuję z tego co usłyszałem jak mówił do pielęgniarki w trakcie)
 
puchnie napletek wewnetrzny po zabiegu lekko - tak sie dzieje zazwyczaj i jest to ok w pierwszych dniach po zabiegu, pewnie jeszcze troche spuchnie - nos go do gory + opatrunki uciskowe na noc zwlaszcza
 

michal90

Member
bardzo bym chciał, ale jeszcze długa droga do tego. dopiero 15 dni minęło. później wrzucę fotki jak to teraz wygląda. Najgorzej, że te plamki na żołędzi dalej się utrzymują. Ja ogólnie obrzezanie zrobiłem z w powodu nawracających stanów zapalnych. Dopiero co się wyleczyłem przed samym zabiegiem i już znowu nawrót? oby nie...
 

michal90

Member
Lek. Grzegorz Rempega w Gliwicach. Ustaliliśmy High&Tight, że high wyszło to chyba widać na zdjęciach, a jak bardzo tight to się okaże we wzwodzie. Póki co unikam wzwodów, a te nocne lub inne niekontrolowane to były w opatrunku wiec nie wiem jeszcze jak to wyglada.
 
Do góry