• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite problem po zabiegu

Delamatio

Member
Hej. Wczoraj mialem zabieg obrzezania całkowitego. Zabieg przebiegł dosyć szybko i bezboleśnie w miłej atmosferze :) kazano mi zmieniać opatrunek po każdym oddaniu moczu ( oddać mocz ( delikatnie letnią wodą obmywam psikam obficie octaniseptem i zakładam opatrunek) miejsce po zabiegu nie boli ani nie krwawi ( na szwach są ślady zaschnietej krwi ale narazie boje się w to ingerować) dzisiaj zmieniałem opatrunek i patrzę na penisa a żołądż jest w połowie zakryty skórą ( napletkiem?) moim zdaniem po obrzezaniu całkowitym nie powinno się tak dziać... trochę się boję, że zabieg poszedł nie tak. skórą mogę normalnie odprowadzić bez bólu

zabieg wykonany w prywatnej klinice poniżej zdjecie po zdjęciu opatrunku a drugie po ściągnięciu "skóry" czy to tak powinno wygladać? Pozdrawiam

zdjęcie 1.
zdjęcie 2.
 

Delamatio

Member
To może wynikać z opuchlizny. Przez nią skóra się powiększa i zasłania żołądź. Obserwuj i dawaj znać na dniach.
pozdrawiam
Jutro mam lekarza więc po wizycie zaraz dam znać co stwierdził Doktor. Dzisiaj jest jeszcze bardziej opuchnięte jakby. ale żadnej krwi nie ma czy ropy więc może faktynie zbyt przewrażliwiony jestem
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To czy zabieg zepsuty czy nie to trzeba poczekac do wygojenia. Jak bedzie ci schodzil bez problemow nie bedzie cisnal to znaczy ze pomoglo. Za wczesnie by powiedziec tak lub tak.
 

Delamatio

Member
Byłego u lekarza i opuchlizna jest normalna :p a rana goi się super więc uff jestem już spokojny nastepna wizyta za 2 tygodnie
 

Podobne tematy

Do góry