• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite high&tight dr W. Cieślikowski Poznań

zane77

Active member
Stary, zluzuj rajty. Mam żonę i mi też staje na jej widok. Byłem ciekaw co robi, by Ci nie stawał. Moja nic z tym nie robi, ale mi współczuje.
 

80051

Active member
Moja mnie podjudzała i specjalnie prowokowala zeby mi stanął a pozniej "ojoj nie wiedzialam hihi" xd paskuda
 

zane77

Active member
Ja się kiedyś obudziłem z napiętym ciasnym opatrunkiem z moją ręką w jej majtach, ona stęka, a ja kontynuuję i się skupiam na czymś innym, żeby mi nie stał. Ale po minucie poddałem się. Okazało się, że była tak napalona, że mi sama włożyła ręce w majty, myślała, że przez sen nie skumam.
 

piciu1988

Active member
Ile nocy po zabiegu odczuwa się ból podczas wzwodu? Czy wrażliwość żołędzi daje dyskomfort czy raczej przyjemność?
 

80051

Active member
U mnie dziś 20 dzień po zabiegu - nocnych bóli nie mam od dawna, od jakiś 20 dni tak naprawde ;) to takie uczucie jakby pała miała wybuchnąć, troche boli ale bez przesady żeby nocy nie przespać xd
wrażliwość daje dyskomfort na codzień i podczas walenia, zastanawiam sie czy bedzie sie przyjemniej waliło jak będzie już uniewrażliwiona po czasie
 

toastt

Well-known member
@3xcięty bo to jest tak, że jak ludziom trzeba porady odnośnie ich sprzętu, to wtedy wstyd ich nie dotyczy, a jak już ją dostaną - to wtedy wstyd powraca i jeden z drugim nie pomyśli, że w przyszłości ktoś może szukać pomocy, wchodzi w temat, a tam prócz ściany tekstu wielkie nic.
 

piciu1988

Active member
@3xcięty @toastt

Dziś wrzuciłem świeże foty akurat (nowy temat)

Wydaje mi się, że dużo relacjonowałem. Zdjęcia usunąłem w pewnym momencie bo czułem, że wrzucam a nikt nie traktuje poważnie tego i nie pomaga. Tzn gdy pytałem o cos to było tylko: wyślij foty, bez chęci pomocy jakby to były wybory na najładniejszego kutasa po cięciu.

Rozumiem o czym piszecie bo sam pisałem prywatne wiadomości z osobami, który wypytywały mnie jak to jest u Tondela na zabiegu po czym nie napisały ani słowa jak po zabiegu i nie wrzuciły tutaj ani 1 posta.
 

toastt

Well-known member
@piciu1988 Ja bym Ci chętnie pomógł, gdybym się na tym wystarczająco znam. Nie wypowiadam się jak czegoś nie wiem, natomiast często obserwuję tematy i trochę podpatruję, bo sam się zastanawiam nad obrzezaniem i patrzę na dzieła poszczególnych lekarzy. Stąd dla mnie istotne są zdjęcia w temacie, a nie tylko opinia "super ekstra, ładnie wygląda".
 

piciu1988

Active member
Rozumiem.

Weź pod uwagę, że u każdego to wygląda inaczej, kazdy penis jest inny

Opinie ok. Jest kilku lekarzy robiących dobra robotę, ale jak jesteś zdecydowany to oglądanie setek fot i robienie rankingów jest bez sensu.

Zdecyduj się i to zrób
 

toastt

Well-known member
W moim przypadku nie ma wskazań medycznych (poza zapaleniem prostaty), wszystko u mnie działa, ale wizualnie mi się nie podoba trochę zbyt długi napletek, poprzerastany żyłami. Dlatego mam jeszcze czas i na razie rozważam w zasadzie jako ciekawostkę i opcję. Każdy jest inny, to prawda i stąd zdjęcia są istotne, bo to co dla jednego będzie stanem zadowalającym - dla mnie na przykład może być stanem gorszym niż przed zabiegiem. Ja mam tendencję do dużych, twardych i rozrastających się z czasem blizn i mam obawę, że z czułego penisa skończę z permanentnie upośledzonym. Do czasu wykonania badań genetycznych (w związku z chorobą tkanki łącznej), wstrzymam się od zabiegu. Niemniej jednak ostatni akapit w twojej wypowiedzi to mądre słowa i oczywiście masz rację, że rozważanie nad tym nie ma większego sensu. Dzięki.
 

piciu1988

Active member
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.

Też nie było to konieczne w moim przypadku, wie wiem, że jest to trudna decyzja, bo można żałować.

Powodzenia
 

Podobne tematy

Do góry