• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite high&tight dr W. Cieślikowski Poznań

piciu1988

Active member
Hej!
Mam pytanie do Was o to czy ktoś może wykonywał zabieg obrzezania całkowitego u dr Cieślikowskiego w Poznaniu głównie chodzi mi o metodę high&tight i efekty tego zabiegu. Czy jesteście zadowoleni z wizualnego efektu?

Poważnie zastanawiam się nad zabiegiem u tego doktora. Jako dziecko miałem stwierdzoną stulejkę. Udało mi się ją "wyćwiczyć" do tego stopnia, że aktualnie w wieku 33 lat nie mam zazwyczaj problemu ze ściągnięciem napletka, jednak czasami przy ściąganiu do mycia lub czynności seksualnych czuję lekki dyskomfort 😕 Poza tym z kwesti wizualnych chciałbym wykonać właśnie całkowite obrzezanie.

P. S.
Czy ktoś z Poznania wykonywał zabieg w Szpitalu św. Wojciecha i czy wiecie jaki urolog tam operuje penisy? Czy też Cieślikowski? (jest tam lekarzem)
 

Adamek321

Member
Cześć, byłem obrzezany częściowo u doktora cieślikowskiego. Doktor dobiera sam technike. Z samego zabiegu jestem zadowolony był bezbolesny. Jest troche słaby kontakt z doktorem, nie odpowiada na każde moje pytanie przez sms (nie jest ich dużo), ale na większość już tak. Jedyne powikłanie jakie u mnie winikło jest to ta słynna oponka, która też jakoś niespecjalnie się zmniejsza (nie jest duża) i też to wcale nie musi być wina doktora i najprawdopodobniej nie jest tylko stylu jakiego użył u mnie. Doktora mogę polecić jak najbardziej. Najlepiej jak pójdziesz na wizytę kontrolną przed zabiegiem to pozapisuj sobie pytania. Sama wizyta kontrolna również bezbolesna.
 

piciu1988

Active member
Ale pełną opinie wydam dopiero jak minie okres rekonwalescencji, na razie jest ok
Cześć, byłem obrzezany częściowo u doktora cieślikowskiego. Doktor dobiera sam technike. Z samego zabiegu jestem zadowolony był bezbolesny. Jest troche słaby kontakt z doktorem, nie odpowiada na każde moje pytanie przez sms (nie jest ich dużo), ale na większość już tak. Jedyne powikłanie jakie u mnie winikło jest to ta słynna oponka, która też jakoś niespecjalnie się zmniejsza (nie jest duża) i też to wcale nie musi być wina doktora i najprawdopodobniej nie jest tylko stylu jakiego użył u mnie. Doktora mogę polecić jak najbardziej. Najlepiej jak pójdziesz na wizytę kontrolną przed zabiegiem to pozapisuj sobie pytania. Sama wizyta kontrolna również bezbolesna.


Rozumiem, że przed zabiegiem byłeś na tej dodatkowej wizycie? Czy była dodatkowo płatna? Z jego strony wynika, że wystarczy umówić się bezpośrednio na zabieg...

Robiles to tylko ze względów medycznych? Stulejka?
 

Adamek321

Member
Tak miałem stulejke, ale niepełną, dlatego doktor niby postanowił wykonać plastyke napletka. Tak byłem, kosztowała 200 złoty.
 

Simpson

Member
Witam.ja miałem u dr cieslikowskiego zabieg 13 dni temu.czesciowe obrzezanie.po tych 13 dniach 2 szwy mi wypadły jak do tej pory.goi się ładnie.wszystko chyba ok.martwi mnie tylko ten ból podczas nocnych wywodów.ze tak długo to trwa.czuje tak jakby wedzidelka mnie bolało choć też tam miałem ingerencję.i nie wiem czy to tak ma to być.czy po prostu potrzeba czasu.
 

80051

Active member
U mnie też po około 2 tyg już ze wzwodu na wzwód bolało mniej. Teraz w ogóle, tez w okolicy 20 dnia
 

Simpson

Member
A jak u was z wrażliwością zoledzia?u mnie tragedii nie ma ale ...w opatrunki jest ok ale bez w samych majtasach jeszcze czuc
 

80051

Active member
Ja dzis 3 dzien bez opatrunku i na pewno jest lepiej niz 3 dni temu, ale wrazliwosc zoledzi sie nie zmniejszyla jakos znacznie. Pierwszy dzien i pierwsze godziny byly dla mnie katorgą, ale da sie przezyc. Teraz juz lepiej, ale wciaz przeszkadza
 

Simpson

Member
Dziś to już w ogóle mnie dopada.co spojrzeć na swoją dziewczynę to mały do góry 😄.trzeba przetrwać.dobrze że kobieta wyrozumiała.
 

80051

Active member
Ja za 2 tyg dopiero wsadze w dziewczyne. Jestem meeega ciekaw jakie to bedzie uczucie i czy czulosc grzyba nie bedzie przeszkadzac np
 

80051

Active member
Walentynki z moimi ulubionymi koleżankami z instagrama i reddita zdaje sie, ale nie narzekam, zwalic w domowym zaciszu tez fajnie :D:D
 

Simpson

Member
Ja dzis 3 dzien bez opatrunku i na pewno jest lepiej niz 3 dni temu, ale wrazliwosc zoledzi sie nie zmniejszyla jakos znacznie. Pierwszy dzien i pierwsze godziny byly dla mnie katorgą, ale da sie przezyc. Teraz juz lepiej, ale wciaz przeszkadza
Ale miałeś stulejka całkowita?nigdy zdołasz nie widział świata?bo ja miałem częściową więc coś tam poznał.
 

Podobne tematy

Do góry