• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite - 01.07.2023 r.

Loco12

Member
Cześć, 01.07.2023 r. miałem zabieg obrzezania całkowitego. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi czy wszystko się dobrze goi (5 dni po zabiegu)? Zastanawia mnie także jedna fioletowa górka na żołędziu w okolicach wędzidełka. Będę bardzo wdzięczny za każdą poradę oraz opinię.

Zdjęcia:
 

flader

Active member
Kilka zdjęć się nie ładuje, ale reszta wygląda normalnie. Wszystko się poprawi, to tylko na początku wygląda tak jak wygląda. Z ciekawości, póki masz świeżą pamięć. To ujście cewki u ciebie zawsze była tak wypukłe czy dopiero po zabiegu to się pojawiło?
 

Loco12

Member
@flader
Tu jest jeszcze jedna fotka, która się nie wczytała . Co do ujścia cewki, nie mam pojęcia, od zawsze miałem zakryty żołądź, ale po zabiegu już tak wyglądało. Boje się tylko o lewą stronę penisa. Nie wiem czy to jest oponka czy tylko opuchlizna.
 

maca_maz

New member
Kilka zdjęć się nie ładuje, ale reszta wygląda normalnie. Wszystko się poprawi, to tylko na początku wygląda tak jak wygląda. Z ciekawości, póki masz świeżą pamięć. To ujście cewki u ciebie zawsze była tak wypukłe czy dopiero po zabiegu to się pojawiło?
Ja przed zabiegiem miałem normalną cewkę tzn płaską praktycznie nie widoczną po zabiegu spuchła i tak przez 2 tygodnie była jak na zdjęciu u kolegi ale teraz po 7 tygodniach jest taka jak była dawnej, myślę że to przez to że przez spory czas zakrywał ją napletek w spoczynku a po zabiegu miała kontakt z majtkami
 

flader

Active member
Ciekawe, bo ja mam właśnie taką cewkę od zabiegu a to już ponad rok minął i ona się za bardzo nie zmniejszyła.
 

adam1965

New member
Ja się obrzezałem całkowicie w wieku 58 lat bo trzeba było. Cukrzyca. W dniu zabiegu dwa razy zmieniałem opatrunek bo dużo krwi było. Oczywiście opuchlizna. Ale na drugi dzień jakby mniejsza i nie krwawi. Pryskam oktaniseptem , trochę przeplukuje woda z szarym mydłem. Zobaczymy jak dalej.
 

adam1965

New member
Poniedziałek 04.223 o godz.17.00 zabieg obrzezania całkowitego. Tak wygląda fiucik 06.12.23. Jak oceniają to bardziej doswiadczeni? Acha nie boli no tylko główka tkliwa ale chyba jakby
 

Podobne tematy

Do góry