• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Bydgoszcz

Pacjęt

Member
Zabieg ostatecznie został wykonany 03.02.2022 (2 lutego dr. zadzwonił i powiedział, że miał tylko chwilową niedyzpozycję i możemy ciąć
we wcześniej wyznaczonym terminie).
Krótko o zabiegu:
1. Zarówno zabieg jak i sama procedura znieczulenia całkowicie bezbolesna.
2. Po zabiegu brak jakichkolwiek siniaków,przebarwień, opuchlizny od znieczulenia.
3. Rana goi się bardzo dobrze (niema krwawień, jakiejś dużej opuchlizny)
4. Po ściągnięciu napletka blaszka wewnętrzna puchnie na oczach, po zsunięciu napletka z powrotem na żołądź opuchlizna równie szybko zchodzi ( na tym etapie gojenia chyba to normalne)
Teraz minusy:
1. Wzwody (ból nie do wytrzymania)
2. Efekt wizualny obrzezania częściowego (penis w spoczynku).... nie tego się spodziewałem... wygląda bardzo kiepsko.
3. Od strony wędzidełka blaszka zewnęczna napletka przyszyta bardzo blisko żołędzi.
Będzie bardzo ciasna skóra. Chciałem żeby było luźno. I to mój największy problem.
Dlatego napisałem, że już na tym etapie rozważam poprawkę.
Tyle...

Uprzedzając pytania:
1. Zabieg został przeprowadzony u chirurga/urologa plastycznego, którego nazwisko nie pojawiało się na tym forum.
2. Na tym etapie nie będę wstawiał, żadnych zdjęć ani wylewał moich flustracji.
3. Po całkowitym wygojeniu (3, 4 tygodnie ) wstawie pełną relację z zabiegu ( Nazwa kliniki, nazwisko lekarza, zdjęcia na poszczególnym etapie gojenia, moja ocena i komentarz). Tak umówiłem się z doktorem.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum.
Zprostowanie... zabieg był wykonany 04.02. a nie jak napisałem powyżej 03.02.
 

latek777

Active member
ja tyle dodam od siebie już któryś raz to pisze - obrzezanie częściowe jest bez sensu, i nie chodzi o to, że zostało źle wykonane czy były problemy na etapie gojenia, mam na mysli efekt wizualny w stanie spoczynku, po prostu skóra jakoś dziwnie się wywija i sprzęt wygląda po prostu niekorzystnie do tego jest krótszy niż przez zabiegiem (oczywiscie mam na myśli w stanie wiotkim, erekcja pozostało tyle cm ile miałem przed zabiegiem) druga sprawa mam jeszcze w jednym miejscu nadwrażliwą żołądź, niby nic bo to tylko punkt, ale jak się trafi przypadkiem w to miejsce to erekcja momentalnie opada, czyli lipa i obciach jednym słowem, specem nie jestem, ale wydaje mi się, że przy obrzezaniu całkowitym ta nadwrażliwość szybciej mija bo siła rzeczy żołądź odsłonięta non stop, a u mnie wszystko wygląda jakbym zwyczajnie nigdy nie przechodził żądnego zabiegu, zmagam się z zaburzeniami erekcji ale to sprawa hormonalna temat do ogarnięcia
 

mati12

Well-known member
Śmiało możesz chodzić z odsłoniętym napletkiem wtedy też ci się szybciej nadwrażliwość minie ja bym się na twoim miejscu cieszył że masz ten napletek bo skoro tak z jednym miejscu masz nadwrażliwości to co by było gdybyś nie miał go całkowicie wtedy pewnie, byś pisał że nie możesz wytrzymać
 

latek777

Active member
Mati robota zrobiona ok, może trochę ciasno bo jak pisałem wcześniej muszę napletek odprowadzać ręcznie podczas wzwodu, plus taki, że na żołądź nie zachodzi, po prostu sprzęt w opadzie wygląda źle
 

latek777

Active member
Mati nie zawsze tylko ja:D drugi raz nie mm zamiaru robić obrzezania, ale każdemu kto jeszcze nie jest zdecydowany to częściowe odradzam
 

mati12

Well-known member
A to już nie wnikam 😅 nie myśl o tym za dużo z biegiem czasu się przyzwyczaisz tzn. Oko się opatrzy i będzie normalnie 😄
 

latek777

Active member
Mati ale nic z tym nie zrobię, jedynie zostaje obrzezanie zrobić całkowite, a to wiadomo zawsze jakieś jest ryzyko i może być gorzej
wniosek jest taki, że trzeba było forum stuiowac wnikliwie:p
 

mati12

Well-known member
Ja jak podchodziłem do zabiegu to nie miałem pojęcia że takie forum istnieje dopiero po zabiegu się zainteresowałem i może czasami lepiej żyć w niewiedzy 😄 bo Obawiam się że gdybym poczytam niektóre wątki bardziej bałbym się za biegł
 

nope

Well-known member
@Pacjęt między innymi dlatego zalecalem na częściowe stapler bo jednak wykonuje to maszynka a nie chirurg a obrzezanie czesciowe jest trudne do wykonania.
 

Podobne tematy

Do góry