• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

damiano01

New member
Witam, muszę poddać się obrzezaniu. Wstępnie zdecydowałem się na zabieg High and Loose przy użyciu lasera u Dr Chomicz. Chciałbym go wykonać na początku sierpnia (być może Pani Doktor jakoś by znalazła termin ze względu mojej pracy), a jeżeli nie uda mi się w tym terminie to będę zmuszony wykonać go na początku grudnia. I moje pytanie dotyczy tego czy podczas tak wysokich temperatur rana nie będzie się słabo goiła? Czy nie będzie jakiś powikłań Wiadomo gorąco, człowiek bardziej się poci. Oczywiście wziąłbym prawdopodobnie 2-3 tygodnie L4. Dodam że 2 września muszę być w miarę sprawny bo zaczynam pewny kurs w pracy. Co wy o tym sądzicie?
 

AGv

Active member
Z praktyki wiem, że goi się dobrze o każdej porze roku, jeśli dotrzymywać pewnych standardów higienicznych
 

abcxyz

New member
Przeszedłem do dr Chomicz z identycznym problemem logistycznym (konieczność pełnego wygojenia przed wrześniem albo zabieg dopiero kilka miesięcy później) i zdecydowanie odradzała robienie zabiegu teraz jeśli mogę tego uniknąć. Mnie przekonała
 

Podobne tematy

Do góry