• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzeżanie 4 dzień po zabiegu

Przemo99

New member
Wygląda ok,ty chyba masz częściowe obrzezanie z zostawieniem wędzidełka, chciałeś tak?
Tak chciałem obrzeżanie częściowe. Chciałem właśnie żeby ktoś ocenił czy git to wygląda czy nie, mam jakieś obawy że mimo stosowania maści i odpowiedniej higieny mogę jakoś zaszkodzić czy coś. nigdy nie miałem żadnych zabiegów i mam trochę stres że cos może być nie tak. Szkoda że tego forum nie znalazłem przed zabiegiem. Dziękuję za odpowiedź 😉
 

rychu777

New member
A co cię skłoniło na obrzezanie? Ja za pierwszym razem miałem przedłużane wędzidełko ale lekki ucisk pozostał przy ściągnięciu napletka w wzwodzie. Dlatego poszedlem na częściowe plus usunięcie wędzidełka. Co do zdjec to wyglada super, ja jestem 11 dni po i nie dość ze u mnie opuchlizna na linii szwów to jeszcze teraz weekend spędziłem u dziewczyny i lekko krew się polała od samych wzwodów 😁. Dbaj o higienę, nie baw się sprzętem przez miesiąc i powinno byc ok. Tak jak wspomniałem polecam też unikać wzwodów
 

Przemo99

New member
W pełnym wzwodzie nie schodziła mi i podczas seksu odczuwałem ból więc stwierdziłem że pójdę do lekarza i dał mi propozycję na obrzeżanie w takim stylu i zgodziłem się. Mi lekarza powiedział że przedłużenie wędzidełka nic nie da więc musimy pójść o krok dalej i poszło ☺️
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Przemo99

New member
Nie jest wszystko git, mam nadzieję że tak pozostanie

Jeszcze w sumie mam pytanie Panowie, czym najlepiej myc penisa po zabiegu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

admma412

Member
Jeszcze w sumie mam pytanie Panowie, czym najlepiej myc penisa po zabiegu?
Ja płuczę wodą i przemywam mydłem hipoalergiczym konkretnie używam mydło hypoalergiczne biały jeleń jakbyś chciał sobie kupić, no i potem wiadomo troszke podeschnie psikam octaniseptem zawijam opatrunek i elegancko, po 7 dniach jeszcze po psikaniu octaniseptem miałem zalecone żeby dołożyć maść Alantan zwykłą na gojenie ran
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry