• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzęk wędzidełka nie chce schodzić

deges

New member
Witam, jestem już 3 tygodnie po operacji stulejki i plastyki wędzidełka i mam problem. W ubiegły poniedziałek byłem na wizycie kontrolnej i miałem już wtedy obrzęk wędzidełka, ale lekarz powiedział, że jest wszystko ok i w ciągu 5-7 dni się zagoi i wtedy już zostaną tylko blizną. Jednak dzisiaj mija 6 dni od tej wizyty i żadnej poprawy nie widać, cały czas smaruję ten obrzęk maścią, którą mi lekarz zapisał, ale to niewiele pomaga. Czy mam się jutro u niego pojawić na kolejnej wizycie, czy może jeszcze poczekać? Czego może to być wina? Dodam, że mam 16 lat, a podobno w tym wieku to już się wolno goi.
 

patryk9312

New member
Wiek nie ma z tym nic wspólnego, goić się powinno do trzydziestu dni a z reguł goi się wcześniej, powinieneś iść do niego jeszcze raz i powiedzieć że nic nie pomaga :)
 

deges

New member
Nie, jest ok, zrozumiałem, że to zwyczajna blizna pooperacyjna, jestem zadowolony po wczoraj po raz pierwszy zobaczyłem swojego przyjaciela podczas prawie pełnej erekcji i z tego co widzę, to stulejka bardzo mocno ograniczała wzwód i teraz jest jakieś 2-4 cm dłuższy, na razie ciężko dokładniej określić, niestety dzisiaj żołądź zaczęła sinieć i uciskał pierścień pod żołędzią, mam nadzieję, że to jak najszybciej wróci do wczorajszego stanu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry