• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzęk poo zabieguu (3 dzień)

DzikiJony

New member
Witam,zabieg miałem 27.11 więc dzisiaj juz 3 dni po.Mam opuchliznee lecz to dziwne że tylko po prawej stronie ;/ wie ktoś może jak too zmniejszyć ? czy samo zejdzie ;) z góry dziękuje ;)
 

tehwin

New member
To efekt uboczny zastosowania znieczulenia miejscowego - wacek jest bardzo delikatny.

Nie martw się. Powinno samo zejść w przeciągu tygodnia, maksymalnie dwóch.
 

kuste

New member
hehe Jony nie pal sprzęgła zebys sobie krzywdy nie zrobil tą mastubracja czy lodzikiem:), jestem dwa lata po zabiegu i radze sie kontrolowac. sam mialem z tym problem i za wczesnie zacząłem testowac sprzęt po zabiegu. skonczylo sie to dodatkowyi szwami. lepiej poczekac:), opuchlizną sie nie przejmuj zniknie napewno u mnie trwało to grubo ponad tydzien.
Pozdro
 

Trolo

Well-known member
Najlepiej żeby wszystko było bezpiecznie dla sprzętu to po pozbyciu się szwów, masz pewność że nic nie naderwiesz i nie uszkodzisz. A jak tryśniesz po takiej abstynencji to zadowolenie większe będzie. BTW uważaj na oczy :p
 

otis_d

New member
Ja gdzieś mniej więcej po takim właśnie okresie zrobiłem to pierwszy raz. Myślę, że mogłem jeszcze trochę poczekać :D
 

Esham949

New member
Ja też gdzieś tak w okolicach 20 dni już sobie ulżyłem, chociaż miałem jeszcze parę szwów, aczkolwiek nie ciągnęły, nie bolało i w ogóle :D
 

DzikiJony

New member
Jak byłem na kontroli to zapytałem czy będe miał ściagane czy są rozpuszczalne no i okazało sie że rozpuszczalne i tu mam pytanie po jakim mniej więcej czasie powinny one wypaść ?
 

Ambroży

New member
DzikiJony, pierwsze moga wypadac juz po 5-6 dniach, ale generalnie zanim wypadna wszystkie to troche minie. Mi pierwsza wypadla jakos 6 dnia po zabiegu, teraz dzis mija 16 dzien, a ja nadal mam ich sporo, choc codziennie trace troche. Bywa dzien, ze wypadna trzy, a bywa ze jedna. Takze mysle ze okolo miesiaca po zabiegu powinny juz wszystkie wypasc, choc to pewnie tez na to nie ma reguły.
 

DzikiJony

New member
Witam :D mam mały problem ponieważ mam po prawej stronie penisa niedaleko żołędzia taką jakby kulke pod skórą wie może po jakim czasie to może zejść ?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry