• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzęk po obrzezaniu 1.5msc po zabiegu

karol853

New member
Witam tak jak w temacie zostal mi obrzęk wokoł penisa pod żołędziem nad miejscem szwow (lekarz powiedzial ze to przez infekcje ktora byla) i pytanie czy sie to wchłonie?
Lekarz przepisał mi maść Lioton 1000 na obrzęki smaruje nia 3 razy dziennie i raz widac jakis efekt raz nie albo to juz tak sie wydaje. Następna wizyte mam za 1,5 miesiaca i zadecyduje ona o dalszym leczeniu. Lekarz powiedzial ze jak sie to nie wchlonie trzeba jeszcze raz ciąć co myślicie?
Przesyłam zdjęcia
 

karol853

New member
Mówił że to bakterie w tej oponce i najpierw trzeba się pozbyć infekcji a ja juz po ściągnięci pierwszego opatrunku miałem ta oponkę i myślałem że tak ma poprostu być że to opuchlizna że tak organizm zareagował na ciecie i szwy
 

morgan66

Active member
@karol853 jak napisał @dieselpower - infekcja- lekarz pierdzieli..żeby niby się wybielić. Nie wygląda to tragicznie ale też nie za dobrze. Powtórzę to co ja widzę i mało kto to podkreśla - czasem to nie wąskie szycie determinuje sprawę ale pozostawienie zwężenia występującego na napletku zew. i wtedy wyżej pompuje wew. - tak jest u Ciebie. Zasada taka, że warto czekać 8-12 msc po zabiegu smarować itp. Wiele się poprawia. Ale tu stawiam, że wcześniej czy później się jednak nie obędzie...Kto robił zabieg?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

karol853

New member
Czyli kolejny zabieg mnie czeka bo z tego co wyczytałem w poście u kolegi z forum po 8 miesiącach nic prawie to smarowanie i inne kombinowanie nie dało i poszedł na zabieg i wkoncu efekty.
Szkoda bo myślałem że już będzie dobrze i nikt nie popełni błędu i że to za mną bo ból niesamowity po zabiegu.
 

3xcięty

Active member
Niestety nic z tym już nie zrobisz, u mnie podobnie to wyglądało, trzeba niestety ciąć, tylko pójdź do dobrego lekarza
 

Podobne tematy

Do góry