• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzęk:co dalej ?

CapNemo

New member
Witam serdecznie
miałem rok temu zabieg stulejki, były komplikacje i lekarz zdecydował o ponownym poprawkowym zabiegu który odbył się w lipcu tamtego roku, byłem u lekarza na kontroli kilka miesięcy później, a ostatnią wizytę miałem w styczniu i stwierdził że wszystko jest w porządku i że "się wchłonie " ale czy tak będzie? Podejście urologa póki co było rewelacyjne ale mówiąc kolokwialnie boje się że leje wodę i trochę ściemnia :/
poniżej aktualne zdjęcia jak sytuacja wygląda i jak duży jest obrzęk w wypadku częściowego wzwodu

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Właśnie. Gdzie ten obrzęk? Ja tam widze tylko ciasna troche blizne, ktora warto by bylo traktowac mascia by zmiękła
 

Adamek321

Member
To nie i rzek tylko bliznowiec smaruj to maścią na blizny mi została polecona contractubex, po kilku miesiącach będziesz miał taka sama skore jak na trzonie
 

CapNemo

New member
Witam, dziękuje za odpowiedź, zapomniałem napisać że właśnie cały czas regularnie smaruje maścią lekarza przepisał Laticort 0.1% codziennie rano wieczorem i żadnego efektu nie ma :/

Czyli jest opcja że faktycznie ta wiotka/skóra/bliznowiec zejdzie ? ogólnie problem jest taki że przy pełnym wzwodzie zaczyna się bóla i jest no lipa :/
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry