• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nowy Sącz

zakompleksiony

New member
Jako iż nie otrzymałem odpowiedzi na notkę w innym temacie, myślę, że napisanie nowego nie zaszkodzi (a nuż ktoś zobaczy :D ).

No więc chciałem zapytać, czy jest ktoś, kto miał zabieg w tytułowym miasteczku i jest zadowolony (lub nie :roll: )? Rozchodzi mi się o zabieg w szpitalu albo jakiejś przychodni, ważne, by refundowano (nie stać mnie na prywatnego).

PS: Wybaczcie, że niektórym nie odpisałem - to dlatego, że nie loguję się tu regularnie.

Pozdrawiam
 

ksiusiu

New member
Witaj!
Problem jest spory! Sam od dłuższego czasu rozglądam się za dobrym lekarzem w nowym sączu ale chyba taki nie istnieje. A do tych sądeckich rzeźników strach iść. Zostaje pewnie kraków... jeśli coś znajdziesz to daj znać... Pozdrawiam
 

hugo987

New member
Witam
W Nowym Sączu nie szukaj bo nie ma do kogo iść.
Ja rok temu miałem robiony zabieg w Krakowie u Fortuny i jestem zadowolony. Pojechałem za zabieg autem i nie było problemu.
Pozdrowienia
 

hiv

New member
zakompleksiony, i gdzie w końcu robiłeś?
Tez jestem z NS, chciałem mieć to z głowy - poszedłem na nasz, miejski szpital, operował mnie Maciej Fortuna, ordynator urologii... Co do wrażeń ogólnych to mieszane uczucia mam, ale jestem 3 dzień po zabiegu i tak naprawdę to stan "sprzętu" za kilka tygodni będzie ważył o mojej opinii.
No i jak zdobędę się na odwagę to pykne jakiś topic z fotkami, a opowiadania jest co nie miara...
 

polcenta

New member
Witam !!! No i co może ktoś sie wypowiedzieć na + czy - na temat dr Macieja Fortuny? Ja mam w przyszłym tygodniu zabieg u niego w szpitalu i nie wiem czy sie decydować u niego czy jechać do Krakowa?
 

bezczel

New member
Jestem z okolic wawy ale o dr Fortunie nawet ja słyszałem. Użyj wyszukiwarki, a znajdziesz mnóstwo pozytywnych opinii.
 

polcenta

New member
Tak tylko, że Mirosław Fortuna z Krakowa a Maciej Fortuna z Nowego Sącza to dwie różne osoby. O Mirosławie co operuje w Ars Medica w Krakowie wiadomo wszystko a o Macieju ze szpitala w Nowym Sączu właściwie nic.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry