• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Propozycja by powstał nowy dział

Brzózka

New member
Witam,
mam propozycję, by powstał nowy dział pt: Pełny sukces po obrzezaniu.
Mogli byśmy w nim zamieszczać fotorelacje i opisy jak nasze ptaki wyglądały przed zabiegiem, tuż po, w trakcie rekonwalescencji, aż do momentu kiedy będziemy mieli pełną satysfakcję z tego, że się obrzezaliśmy.
W moim odczuciu, gdy przeglądam to forum, mam wrażenie, że wszystkie operacje kończą się samymi problemami i niepowodzeniem.
Na pewno jest spora liczba mężczyzn, którzy są dumni ze swego obrzezanego ptaka, ale nie mają gdzie się pochwalić swym szczęściem. Poza tym zakończone leczenie pełnym sukcesem podniosło, by Nas świeżo upieczonych obrzezanych na duchu, że jednak się da.
To samo dotyczy tych, którzy nie mogą się zdecydować na zabieg, a czytając o samych problemach, ich obawy się jeszcze bardziej potęgują.

Proszę admina o rozważanie mojej propozycji. Ewentualnie, gdy dział nie będzie się rozwijać, można go usunąć. Pozdrawiam, Tomek.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ale to jest norma. Na forum sa aktywni ci co sa w momencie przed, trakcie i krotko po. Jak komus wszystko poszlo z gorki to nawet na forum sie nie rejestruje bo po co. Druga sprawa to jak mija rok czy dwa od obrzezania to komu sie chce z tego nadal spowiadac. Kolejna sprawa ze wlasnie taka idea for internetowych. Ktos sie rejestruje jak ma problem. To tak samo jak np psuje ci sie telefon czy samochod szukasz info to rejestrujesz sie, inaczej nawet o tym nie myślisz. Dlatego ci co sa zadowoleni nie mysla o forach tylko sobie spokojnie żyją. :D
 

Brzózka

New member
A szkoda, bo jak pisałem wyżej, mam wrażenie, że na tym forum wszystko co jest związane z naszym "interesem" kończy się porażką.

właśnie przeglądam post "9 lat po obrzezaniu"
Wychodzi na to, że jednak ludzie tu zaglądają nawet po 9 latach.
Nasze interesy to nie telefony komórkowe.
 
Ostatnia edycja:

komatsu

New member
Odzyskiwanie napletka

A może dział "odzyskiwanie napletka" - foreskin restoration ? W końcu niemała grupa osób, które chcą odzyskać to, co utraciły, często bez własnej woli?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Proces naciągania skory przy lekkim obrzezaniu trwa lata. Przy całkowitym nawet dekady. Poza tym raz wyciety napletek wewnętrzny nigdy juz nie wróci. Co najwyżej mozna grzyba zasłonić zwykłą skóra. Operacyjne odzyskanie napletka to nieporozumienie. Koszt ogromny a rezultaty marne. Do tego trzeba przejsc kilka operacji. Chyba ze ktos chce miec panisa jak glowa Frankenstein'a. Bo pewnie tak by wyglądał po tylu zabiegach. Wiem ze pewna grupa ludzi cierpi po obrzezaniu ale trzeba zdać sobie sprawę ze nie da sie odwrócić tego co sie stało by bylo jak przed.
 
Ostatnia edycja:

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Osobiście nie widzę sensu takiego działu, każdy albo większość z nas opisała swoje przypadki z dokumentacją fotograficzną, gdzie można prześledzić proces gojenia, vide mój temat.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry