Nowa wiedza na temat leczenia przedwczesnego wytrysku...

Dawid Diamand

New member
Witam. Nazywam się Dawid Diamand.

Przygotowuję serię raportów pdf dla osób mających problem z przedwczesnym wytryskiem, w których znajdą się takie informacje jak:

- 9 rodzai przedwczesnego wytrysku.
- Jakie są przyczyny każdego z 9 rodzajów przedwczesnego wytrysku.
- Specjalistyczny test pozwalający precyzyjnie ustalić, które przyczyny dotyczą właśnie ciebie.
- Metody leczenia każdego z 9 rodzai przedwczesnego wytrysku.

Będzie w nich również mowa o takich rzeczach jak:

- Dlaczego dobrze znany i polecany sposób kontrolowania wytrysku, który polega na myśleniu w trakcie stosunku o rzeczach niezwiązanych z seksem, jest szkodliwy, a wręcz uniemożliwia opanowanie kontroli nad wytryskiem.
- Niewłaściwa masturbacja w młodości jako przyczyna przedwczesnego wytrysku to MIT. I gdzie tak naprawdę leży sedno problemu.

Do przygotowania raportów potrzebuję pomocy. Chciałbym, aby były one precyzyjne i odpowiadały na najbardziej nurtujące pytania osób, które chcą pozbyć się przedwczesnego wytrysku. Dlatego przygotowałem ankietę z kilkoma prostymi pytaniami. Ankietę można wypełnić pod tym linkiem:

http://bit.ly/2yJq2PK

W zamian za pomoc w przygotowaniu raportów osoby, które wezmą udział w ankiecie, uzyskają dostęp do nich całkowicie ZA DARMO.

Dlatego, jeżeli poszukujesz informacji, popartych wiedzą naukową, na temat przedwczesnego wytrysku tego, co go powoduje i jak go wyleczyć, to zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie.

http://bit.ly/2yJq2PK

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Dawid Diamand
 

Podobne tematy

Do góry