Gojenie po zabiegu krótkiego wędzidełka i od nowa peka :(

AdamWałcz

New member
Witam

W wtorek 03.12.2013 (wtorek) miałem zabieg krótkiego wędzidełka. Lekarz kazał trzymać opatrunek cały dzień i następnego dopiero go wyciągnąć fakt jak po paru godzinach byłem się załatwić to się na sączył i odpadł i tak skórę miałem z powrotem nasuniętą.

Ale nie w tym rzecz przez te wszystkie dni fakt było szczypanie i lekko przy każdym przemywaniu ( gazik + oscenisept) kropelka krwi ale to chyba normalne bo z rany. Ale martwi mnie to bo w niedziele rano się budzę majtki mam całe w krwi i teraz chyba mi się naderwało wędzidełko ten kawałek po środku co zostało podczas nocnego wzwodu, teraz pytanie czy lekarz coś źle zrobił i czy czekać aż to się zrośnie czy jechać do niego i odnowa założy szwy albo odetnie to całkowicie ?? wybaczcie zdjęcie odwrotnie się dodało a pęknięcie chodzi mi o to tak mniej więcej na środku po miedzy górnym szwem a dolnym tam mi się wydaje jak by zostało kawałek wędzidełka i teraz jak sciągam skórę na dół to w tym miejscu mi się to dalej ciągnie i lekko boli i boje się że teraz się za goi i będzie ok a później znów przy stosunku się naderwie ( a nie chce drugi raz przeżyć szycia na żywca w szpitalu :((( )

I drugie pytanie czy te żółte plamki to ropa i czy to normalne bo przemywam osceniseptem kilka razy dziennie praktycznie po każdym oddaniu moczu.

zdj : http://zapodaj.net/152075c1b0552.jpg.html

Proszę o odpowiedz
 

uwedzony

New member
Re: Gojenie po zabiegu krótkiego wędzidełka i od nowa peka :

Mnie też pękło. Szwy się rozeszły. Czekałem, aż się zrośnie.
 
Do góry