Niskie libido, problemy z potencją?

BarGdansk

New member
Cześć! Piszę tutaj ponieważ od jakiegoś czasu jestem daną sytuacją niezwykle sfrustrowany. Zacznę od początku. Mam 25 lat i pracuję jako barman czyli również w nocnych godzinach. Jeszcze niecały rok temu i wcześniej nie miałem, żadnego problemu podczas uprawiania seksu. Mogłem to robić cały czas i wszystko było w porządku. Nawet uwzględniając mój niezdrowy tryb życia czyli częsty alkohol, niewysypianie się, niezdrowe jedzenie itp. Przyznaję, że większość znajomości było chwilowych i przelotnych bez jakiegoś zaangażowania emocjonalnego. Teraz pojawiły się schody ponieważ od pewnego czasu kręcę z dziewczyną, która oczywiście bardzo pociąga mnie fizycznie ale nie tylko. Dobrze mi się z nią spędza czas robiąc cokolwiek, rozmawia i ogólnie chciałbym, żeby było coś więcej z tego. Problem w tym, że było kilka sytuacji w, których gdy nagle do czegoś dochodziło i mój penis był już w wzwodzie to po chwili opadał i nic już się nie dało zrobić mimo, że w myślach dalej byłem podniecony. Chciałbym wiedzieć czym to może być spowodowane i jak to naprawić? To, żeby ograniczać alkohol, wysypiać się, lepiej się odżywiać i uprawiać więcej sportu to wiem. Ale co jeszcze? Zmienić jakoś swoje nastawienie? Obawiam się, że to też siedzi w głowie ponieważ z tamtymi dziewczynami mi nie zależało i wychodziło a tutaj z kolei chcę wypaść jak najlpeiej i zadręczam sie tym, że nie wyszło kolejny raz oraz tym, że nie mogę dopuścić do jeszcze jednej porażki. Jesli chodzi o dietę to co polecacie? Są może na to jakieś leki lub suplementy? Czy więcej snu, sportu i lepsza dieta oraz mniej alkoholu wystarczy czy można zrobić coś jeszcze by jak najszybciej wrócić do formy i naprawić tą sytuację? Pozdrawiam i dziękuję za konstruktywne wypowiedzi.
 

pytanek

Member
Widzę tutaj dwie możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy

1. Tryb życia zaczał sie na Tobie odżywiać. Jak sam piszesz jesz niezdrowo, podobnie nie wysypiasz sie oraz pijesz czesto alkohol. Przez jakiś czas taki tryb życia może nie wykazywać wplywu na erekcję. Jednak z wiekiem już tak. Zaburzenia erekcji mogą pojawić sie w każdym wieku, zarówno w wieku 25 lat jak i w wieku 40 lat. Nie ma tutaj takiego znaczenia. Tylko po prostu nikt się do tego nie przyzna (nie jest to bol głowy).

2. Stres.Jak sam już napisałeś dziewczyna bardzo Ci sie podoba oraz na pewno chciałeś aby wszystko wyszło w porządku. No i nie wyszlo. Potem obawiasz sie powtórki, zaczynasz się nakręcac i wpadasz w błedne koło. Znowu sie nie udaje.

Polecam zmienić tryb życia, sport jak najbardziej, podobnie ograniczenie używek. Suplementy nie są niczym złym, przeciez nie będziesz ich używał całe życie, a w chwili seksu może podnieść Twoją pewność siebie. Polecam cos z sildenafilem. Dobry stosunek ceny do ilóści sildenafilu w tabletce mają tabletki Inventum. Dostaniesz w pierwszej lepszej aptece (oczywiście jeśli wstydzisz sie kupować stacjonarnie, możesz zamówić przez internet). Sam miałem podobny problem i tabletki mi pomogły jakies rok temu Potem odstawiłem jak juz nie było potrzeby brania.
 

pytanek

Member
Faktycznie źle się tutaj określiłem. Suplementy to coś takiego jak żeń szeń czy trybulus.

Inventum natomiast jest przebadanym lekiem. Który najlepiej brac tak z godzinę przed seksem.
 

umberto

Member
Zamawiam przez internet. Są bez recepty.Czy cum on znajdziesz w aptece to nie wiem. Bo od samego początkku takie środki zamawiałem na drodze internetowej. Było to dla mnie o wiele wygodniejsze i o wiele bardziej dyskretne.
 

Podobne tematy

Do góry