• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niezidentyfikowane schorzenie - skurcze w członku.

Grom

Well-known member
@MaxMax a co brałeś i co Ci pomogło? Wiem, że każdemu może pomóc coś innego ale zbieram informacje o tej przypadłości.
 

MaxMax

New member
Tak, pomogło. Od roku jestem na lekach. Nerwice szybko nie ustępują, tych leków nie bierze się krótko i szybko nie odstawia. Paroksetyna i Sulpiryd, Duloksetyna i Pregabalina.
 

leon124

New member
W takim razie przypuszczam, że udam się do takiego lekarza. Pan również miał takie same objawy, o których pisałem?
 

leon124

New member
Nie powiem, że nie mam lekkiej fobii społecznej.. Nie przepadam za ludźmi oraz interakcją z nimi.. Jestem trochę chwiejny emocjonalnie.. wolę być na obuczu a z drugiej strony czasami potrzeba mi pobyć z kimś
 

Grom

Well-known member
Dzięki @MaxMax .
Ja myślę o Sulpirydzie bo m.in. wpływa bardzo dobrze na żołądek a właśnie rozprawiłem się z helicobacterem. Nawet mi go lekarz przepisał ale nie wziąłem.
 

Grom

Well-known member
A, i mam jeszcze wykupiony Depratal. Paroksetyna jest dość silna trochę strach. Ale jak po antybiotykach będę czuł dyskomfort mięśniowy to się zdecyduję na jakiś tandem.
Jakbym miał 20 lat to bym się przejmował a tak to już na ostatnie dekady życia chcę czuć się dobrze.
 

MaxMax

New member
Paroksetyna jest dość silna trochę strach. Ale jak po antybiotykach będę czuł dyskomfort mięśniowy to się zdecyduję na jakiś tandem.
Decyduje lekarz psychiatra. Oczywiście rzecz ma sens jedynie, gdy przyczyną nie jest coś "fizycznego" - np. bakterie. Na zakażenia bakteryjne żadne psychotropy nie pomogą. A paroksetyna jest spoko - jak to się mówi na innych forach: wyruszysz PAROstatkiem w piękny rejs.
 

Grom

Well-known member
Jasne. Ja byłem już u lekarza psychiatry (jednocześnie od chorób wewnętrznych) i powiedział, że jak wytłukę bakterie to jeszcze przez długi czas mogą być nerwobóle, które fatalnie działają na psychikę. Na razie liczę na klasyczne wyleczenie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Bardzo dziwne schorzenie penisa. Inne 3

Podobne tematy

Do góry