• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nieudany zabieg całkowitego obrzezania?

Łukasz1

New member
Witam przeszedłem zabieg całkowitego obrzezania 5 dni temu... Lekarz powiedzial że wszystko jest w porządku ale wydaje mi się że coś spartolił bo to raczej nie jest normalne że mój penis jest schowany tak jak by w ,,napletku,, ale już go nie ma jest pod skórą... penis oczywiście spuchnięty itp czasem pobolewa ale martwi mnie to że musze użyć trochę siły żeby naciągnąc skórkę żeby wyszedl chociażby do połowy główki, po kązdym sikaniu myje szarym mydlem płucze wodą wycieram gazikiem i psikam octaniseptem... w ciągu tych 5 dni zelżała trochę opóchlizna ale martwi mnie to że musze użyć siły aby go wyciągnąc choć troche... oczywiście krew czasem leeci. planuje dziś wyciągnąc go aż do szwów i porządnie umyć. poradźcie coś bo jestem załamany..
 

Łukasz1

New member
Witam 6 dzień. Mam wrażenie ze opuchlizna trochę zeszła ale tak jakby w środku się powiększyła i jeszcze trudniej jest mi wydobyć żołądź ze środka na dodatek sączy się prawie ciągle krew tzn po sikaniu naciagam trochę skorke sikam przemywam szarym mydlem osuszam i psikam octaniseptem i w międzyczasie pojawia sie krew. Nie wiem co mam robić czy udać się na izbe nadodatek dodam ze w piatek ide sściągać szwy 10 dni od zabiegu... Nie jest to za szybko? Oczywiście jest to zalecenie od hirurga... Prosze o pomoc bo nie wiem co mam robić...
 

MichalPawel

New member
Wrzuć jakieś zdjęcie jeśli możesz bo nie da się do końca zrozumieć z czym masz problem.

Trzymasz penisa skierowanego do góry? To dużo daje, szybciej schodzi dzięki temu opuchlizna.

Jeśli masz go spuchniętego to normalne, że robi się "oponka" i trudno zsunąć skórę. Ja mimo małej opuchlizny po 2 dniach od zabiegu miałem z tym trudność bo schodziła jedynie ledwo za żołądź i się podwijała i uciskała lekko.

Pojawiająca się krew to też normalne, może się zdarzyć. Nie leci ciągle, najwidoczniej puszcza szew gdy naciągasz napletek.

Ogólnie nie panikuj, trzymaj penisa skierowanego ku górze. Leż, nie chodź za wiele.
 

Łukasz1

New member
W tym rzecz ze nie moge mieć go w gorze bo jakby to powiedzieć mały jest mały i do tego opuchlizna i kiedy daje go ku górze wraca na swoje miejsce. Jutro wrzuce fotki bo dziś nie dam rady... Najgorsze jest to ze nie moge go umyc dobrze bo nie moge ściągnąć skórki. Ani umyć ani sprawdzic czy ropy nie ma.. Załamany jestem...
 

MichalPawel

New member
Nie rozumiem. Siedź z nim i trzymaj go tak aby patrzył sobie w sufit. W czym problem? Sam go sobie trzymaj, albo ubierz ciasne majtki (lekarze zalecają) żeby go dobrze trzymały. Skieruj do góry bo opuchlizna ci nigdy nie zejdzie. :/

Ropa śmierdzi. Czułbyś gdybyś miał. PENIS DO GÓRY!
 

MichalPawel

New member
Mnie lekarz wyciągnął 3 szwy z napletka 4 dni po zabiegu. Resztę wyciągnąłem sobie sam w przeciągu kolejnych 10 dni.

Zależy jak to u ciebie wygląda i jak będzie goić. Na razie kiepsko jak dalej spuchnięty. Daj znać czy trzymanie go ku górze coś ci dało.

Ja tak nawet spałem: Pod głowę i plecy koc i kilka poduszek i spałem na półsiedząco. Penis do góry i tak do rana bez ruchu spałem...
 

Łukasz1

New member
Witam stan mojego sprzętu idzie chyba w złym kierunke... Wczoraj krew leciala po umyciu sie dzisiaj tak samo. Jade dziś do lekarza. Będzie ból i krew ale innego wyjscia nie mam obrzęk nadal takize nnie mogę wyciągnac głowki ze skórki. Napisze co i jak jak będę po wizycie
 

fancom

New member
Spokojnie jeżeli jeszcze lekko krwawi to wydaje mi, się że to normalne bo tak jak napisałeś przechodziłeś zabieg całkowitego obrzezania, a to jednak bardziej inwazyjne niż np. usunięcie samego wędzidełka.
Najlepiej jakbyś wstawił zdjęcie jak to wszystko wygląda.
 

Łukasz1

New member
Krwawi po każdym delikatnym scisku. Kiedy usiade lub pojezdze trochę autem. Chyba szwy mi poszły. Bo to 7 dzień a goić się nie chce... Jutro ide do lekarza ktory mi to uczynił. A i chyba za mało mi skóry wyciął bo w stanie spoczynku glowka jest schowana cała. A może to przez opuchlizne? Już sam nie wiem co tym myśleć coraz bardziej się doluje. A i leże prawie caly czas z oenisem wpatrzonym w sufit :)
 

fancom

New member
To trochę dziwne, że masz napletek bo przy obrzezaniu całkowitym napletka nie powinno być :/ może miałeś częściowe obrzezanie? a jak z wędzidełkiem masz zostawione czy wycięte?
 

fancom

New member
Skoro lekarz tak mówi... tylko to trochę dla mnie dziwne, że przy całkowitym napletek zostaje no nic może to ta opuchlizna i dlatego tak wygląda.
To jak opuchlizna trochę zejdzie to cyknij fotkę i zobaczymy Twoje postępy w gojeniu :)
 

fancom

New member
Hmm... swędzenie to raczej dobry znak. Podobno jak są strupy to swędzi i oznacza powrót do zdrowia :)
Wiesz masz jeszcze szwy to może też od tego być.
 

Łukasz1

New member
Jutro ide na sciaganie szwów, jak narazie mały dalej krwawi... Tzn jak leże jest git jak wstane to leci... Moja dziewczyna dała mi podpaske na majty i sie trochę dziwnie czuje. Noo nic jutro napisze co i jak. A i opuchlizna schodzi całkiem ładnie:)
 

Podobne tematy

Do góry