• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

niepokojące zwężenie

kurdeJa

New member
jestem 3 dni po zabiegu plastyki napletka
przy jego odprowadzaniu prącie jest ściśnięte
załączam zdjęcie
https://m.imgur.com/a/nqOZoGi

czy to ma tak wyglądać? czy jak na 3 dni po zabiegu to wygląda wporzadku?
ćwiczę odprowadzanie napletka aby blizna nie spowodowała nawrotu stulejki ale niepokoi mnie to że nadal jest ciasno
 

essential

New member
Poczekaj sobie przynajmniej do pierwszego tygodnia dbając o higienę (przemywanie, zalecenia lekarza) i mocząc delikatnie (ja robiłem to np. zmoczonymi okrągłymi wacikami) penisa.

Niech ćwiczenie polega po prostu na delikatnym odciąganiu do możliwego miejsca, nie siłuj się jeśli nie przechodzi :) U mnie możliwość pełnego poruszania skórą (od przykrytej żołędzi do maksymalnego ściągnięcia) przyszło jakoś bodajże koło 10 dnia, do tamtej pory opuchlizna nie chciała mnie przepuścić przez najszersze miejsce główki.

Po jakimś czasie miejsce nacięcia robi się mniej wrażliwe, spuchnięte, po prostu staje się luźne, także na twoim miejscu nie przejmowałbym się tak względami estetycznymi przez pierwsze dwa tygodnie (i tak nie będziesz go używał, najważniejsze to żebyś mógł bezproblemowo sikać i nic nie krwawiło) ;)
 
Do góry