• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niepokojące objawy prawie 3 tygodnie po zabiegu

Kasynkl

New member
Cześć,
Jestem 3 tygodnie po zabiegu wedzidelka, około tydzień temu z białej kropki o której wcześniej pisałem, zrobiła się czerwona plama która się rozprzestrzenia między innymi w kierunku gorącej się rany, będąc na kontroli u urologa, powiedział, że z rana jest wszystko w porządku, a No to przepisał maść z antybiotykiem na grzybice. Jednak wydaje mi się, że grzybica to nie jest co bardzo mnie martwi 😅 Dołączam zdjęcia i liczę na pomoc w zweryfikowaniu co to może być, we wtorek lecę do niego z powrotem, ale zaniepokojenie zżera

 

Kasynkl

New member
Z własnego researchu, który właśnie robię, wydaje mi sie, że może być to opryszczka, ale pytanie skąd 😅 i jak to leczyć
 

Kasynkl

New member
Może można wrzucić to do innego działu w jakiś sposób? Bo tak teraz myśle, że chyba średnio nadaje się do tej kategorii
 

toastt

Well-known member
Idź do lekarza, prawdopodobnie złapałeś syfa. Na grzybicę to nie wygląda (choć niewykluczone, że to jest grzybica).
 

Kasynkl

New member
O dziwo już praktycznie śladu nie ma 🤷‍♂️ Zostala mała blizna i delikatne zaczerwienienie, nie wiem czy iść jutro do lekarza, czy już sobie odpuścić
 

Kasynkl

New member
A i syfa nie miałem jak złapać chyba, stała partnerka od 2 lat i pojawiło się to dopiero po zabiegu gdzie wstrzemięźliwość była juz przez 3 tygodnie
 

Podobne tematy

Do góry