• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niepokój

Mioko

New member
Cześć, mam 13 lat i obawiam się że mam stulejke. Jestem wstydliwy , ale sie odważyłem tutaj napisać proszę o porade
 

toastt

Well-known member
Jeżeli nie możesz odsłonić żołędzi (zsunąć napletka dalej niż na zdjęciu), to niestety masz stulejkę i powinieneś o tym powiedzieć rodzicom, żeby zabrali Cię do lekarza.
 

Trolo

Well-known member
Niestety po tym zdjęciu nie da się określić czy masz stulejkę czy nie. Musisz zsuwać napletek podczas spoczynku jak i wzwodu. Jeżeli trudno się zsuwa podczas wzwodu bo czasem tak jest, że jest sucho między napletkiem, a żołędziem - możesz nawilżyć w spoczynku żołądź nasuwać napletek tak, żeby łatwo się zsuwał i potem doprowadzić do wzwodu i spróbować czy się zsunie czy nie. Jeżeli wcześniej nie zsuwałeś napletka podczas wzwodu pierwsze razy mogą być trudne. Jak będziesz w miarę codziennie zsuwał do masturbacji czy po prostu w miarę ćwiczeń to powinno być wszystko ok.
 

toastt

Well-known member
Ważne jest też, abyś zsuwał napletek do mycia się (jeśli tego nie robisz). Wtedy będziesz jednocześnie go ćwiczył i zadbasz o higienę tak, jak to powinno wyglądać.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry