Dzień po zabiegu - Niepokój

Hapiness

New member
Witam,
Jestem dosłownie kilka godzin od zabiegu. Usuwana u mnie była stulejka nie całkowita. Przed zabiegiem byłem w stanie odprowadzać napletek za rowek, i tak też robiłem. Zabieg był robiony prywatnie w okolicach Krakowa, ogólnie nie spodziewałem się tak drastycznego przebiegu. Operowano mnie 2 godziny. Przez 2 godziny męczyłem się nie miłosiernie. Dostałem chyba 8 zastrzyków, mimo to dalej odczuwałem ból. Dodam że miałem usuwane wędzidełko, tak właściwie nie wiem dlaczego. Po 2 godzinach męki lekarz sprawdził jeszcze raz czy wszystko gra i wróciłem do domu. Pytanie jest następujące. Kiedy podjąć próbę zsunięcia napletka z żołędzi. Póki co nie wyobrażam sobie tego. Co zrobić aby nocne wzwody były łagodniejsze, gdyż tego najbardziej się obawiam, i co zrobić żeby zahartować żołądź. Mimo że higienę utrzymywałem i dotykałem tego miejsca, to dalej jest wrażliwe, co zwiększyło dyskomfort podczas zabiegu. Mam 16 lat. Jeśli macie jakieś rady dotyczące higieny itd, chętnie poczytam. Pozdrawiam.
 

Makintosz

New member
Odnośnie zsuwania napletka to lekarz powinien Ci powiedzieć - jeśli tego nie zrobił to zadzwoń do niego. A odnośnie wzwodów nocnych to warto wypić wcześniej jakąś herbatę ziołową, w której w składzie będzie sensowna ilość "czegoś" co zmniejsza libido i powinno być okej. Odnośnie "zahartowania" sprzętu to jedynie czas tu pomoże - wszystko potem będzie hulało jak ta lala, ale to wymaga czasu.
 

Hapiness

New member
Dzięki za odpowiedź. Niestety o tym nie wspomniał, powiedział tylko żeby 2 i 3 dzień po zabiegu przemyć penisa pod prysznicem i potem stosować kąpiele w rumianku. Jeśli chodzi o zsuwanie napletka to nie powiedział nic. Mam zamiar podjąć jakieś próby kiedy opuchlizna trochę zejdzie. Czy po upływie 3 dób krwawienie ustąpi czy może się jeszcze utrzymywać ?
 

Hapiness

New member
A po jakim czasie zejdzie opuchlizna ? Czy warto próbować ściągać napletek przed jej zejściem ? Niestety obecnie operujący jest na urlopie i nie za bardzo odbiera.
 
Do góry
TOPlist