• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

niemożność odrpowadzania napletka po obrzezaniu całkowitym..

biologiczny6

New member
Dzień dobry.
Proszę o radę. Niemal miesiąc temu miałem wykonany zabieg całkowitego obrzezania. Tydzień po zabiegu wystąpiło ropienie, dostałem kolejną porcję antybiotyku i powoli wszystko się wygoiło. Mam natomiast nadal problem z całkowitym odprowadzeniem napletka, tak jakby niewielka część zrosła się z dolną częscią penisa za rowkiem żołędnym(oczywiście żółądż jest odsłonięta). Schodzi jedynie górna częśc na jakiś 1cm poniżej żołedzia. Proszę o pomoc.. :cry:na myśł o kolejnym podcinaniu, puchnięciu, krwawieniu robi mi się niedobrze...
Pytanie od obrzezanych, jak bardzo można odprowadzać napletek z penisa ? Bo ja minimalnie za żołądź mogę...nie weim czy wszystko ok?Wydaje mi się że ta skórka przyległa do dolnejczesći zatrzymuje ściąganie, dodatkowo we wzwodzie widać jakby cewka była wykręcona przy ujściu mocno w prawo...
 

guyno1

New member
CHŁOPIE KURWA NIE MASZ NAPLETKA! To raz

2) daleko nie odprowadzisz reszty skórki pod żołędziem, jest zrośnięta ze skórą, to jest normalne, mięśni przecież nie widujesz na ciele, tylko pod skórą
 

biologiczny6

New member
wiem że nie mam.. chodziło mi tylko o tę skórkę na dole, czy ona ma wykazywać ruchomość czy nie..., mimo wszystko dziękuję za "kulturalną" odpowiedż.
 

guyno1

New member
Jestem chamem i nic nie poradzę, no masz nick biologiczny więc wnioskując po nicku wiesz że mięśnie są ukryte pod skórą i jedyną "ruchomą" częścią członka jest napletek.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Niemożność zdjęcia napletka Po zabiegu obrzezania 7
A Rozciąganie napletka Stulejka 5
J Plastyka napletka Stulejka 2
J Plastyka napletka Stulejka 2
M Pielęgnacja napletka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry