• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niech ktoś mnie pocieszy. To oponka czy opuchlizna?

vego

Member
Witam. Po wielu miesiącach przezwyciężyłem się i poszedłem na zabieg. Miałem stulejkę Jak już leżałem na stole chirurg zapytał mnie jak tniemy i powiedział że najlepiej będzie jak zostawimy trochę skóry aby przykrywała główkę, z tego wnioskuje że to było obrzezanie częściowe. Chyba 5 razy mnie znieczulał :/ Po zabiegu wyglądał naprawdę fajnie, doktor naciągnął skórę na żołądź a po chwili ściągnął, zabandażował z pielęgniarką i do domu. 1 dzień po zabiegu strasznie sie przeraziłem jak go ujrzałem :/ o dziwo prawie mnie nie bolal, krwi też za dużo nie było. Zdjęcia
http://zapodaj.net/55100155fe35.jpg.html
http://zapodaj.net/d956c092fba1.jpg.html
2 dzień po zabiegu- dzisiaj
http://zapodaj.net/5e1414b1e4f8.jpg.html

Jak widać na penisie znajduje sie sporo skóry. To jest oponka czy opuchlizna? Od dołu penisa nie jest aż tak mocno spuchnięte. Może powinienem spróbować naciągnąć to na żołądź? Według was wygląda to ok? Dodam że lekarz przepisał mi neomecyne i kazał spryskiwać przed zmianą opatrunku. Polecacie coś jeszcze na to, jakiś rumianek i kiedy? Strasznie boje sie o to, cały czas o tym myśle, zastanawiam sie czy to była dobra decyzja.
Proszę o odpowiedzi.
 
To nie oponka tylko taki rodzaj opuchlizny. Mam to samo. Ja jestem już 3.5 tygodnia po zabiegu i to znacznie zmalało, we wzwodzie wcale nie widać tej opuchlizny jedynie w spoczynku. Jestem pewien, że to całkiem zniknie. Ty jesteś dopiero 2 dni po zabiegu. W tak krótkim czasie ludzie mają różne przedziwne rzeczy. Ja miałem dużo większą opuchliznę tego typu dwa dni po zabiegu. Jestem pewien, że to Ci się wyrówna, nie martw się :)
 

vego

Member
Dzięki za tak szybką odpowiedź. Takie słowa działają niezwykle kojąco na moją psychikę. W takim razie jak wygląda oponka?
Mam jeszcze jedno pytanie, jak jest z piciem alkoholu kilka dni po zabiegu?
 

vego

Member
Mam pytanie do zorientowanych. Przy obrzezaniu częściowym podczas gojenia się siusiaka napletek powinienem być naciągnięty na żołądź czy mam tą skórę z niego ściągnąć?
 

Blaszany

New member
Mnie doktor przy częściowym obrzezaniu i wycięciu wędzidełka kazał żeby napletek był cały czas ściągnięty,żołądź musi być odkryty.
 

marko

New member
U mnie, prawie 4 tygodnie po całkowitym, mimo braku już szwów, opuchlizna w dolnej części nadal się utrzymuje i nie pozwala na zsunięcie się pozostałej skóry na żołądź.
 

vego

Member
Już dwa dni chodzę z nałożonym kapturem i wygląda rewelacyjnie. Opuchlizna zeszła dosyć mocno. Tylko nie wiem jak bedzie z gojeniem, jak jest zakryty to powietrze nie dochodzi i czy sie zrośnie?
 

vego

Member
7 dzień. Kurcze, dzisiaj rano podczas zmiany opatrunku zauważyłem sporo krwi, dodam ze chyba 2 dni wczesniej wypadł mi 1 szew od góry penisa i z tamtego miejsca krwawi :/ Czy bez szwu mi sie to zrośnie? Dodam że w innych miejscach ładnie już się zrosło a w tym miejscu widać taka lukę no i stąd ta krew.
 

Podobne tematy

Do góry