• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie wiem czy to stulejka Pomocy.(Jest zdjęcie)

sebastian090

New member
Witam a więc mam 14 lat I twierdze ,że mam stulejke Ale nie jestem pewien.A więc w wzwodzie nie mogę zdjąć całego Napletka.Maksymalnie Jak mogę zdjąć skórę to tak przy wzwodzie.
Zobacz Zdjęcie.

http://img573.imageshack.us/img573/4958 ... ulejka.jpg

Tak Jest Maksymalnie bez bólu jak dalej chce zdjąć to mam taką jak by przeszkodę.Ale bez wzwodu to mogę całego na luzie zdjąć bez bólu.
A więc proszę niech ktoś odpisze czy to jest stulejka.
 

sebastian090

New member
obrzezanie

Czy jest konieczne obrzezanie.Kiedyś gdy miałem 11 lat lekarz powiedział moim rodzicom aby przy kompieli zamoczyć penisa w wodzie i zdejmować skórke w góre a potem w dół.Czy chodziło mu wtedy o zapobiedzeniu stulejki.Czy gdybym to teraz zastosował to by było dobrze ?
 

Alex

New member
Może już wtedy lekarz widział stulejkę i kazał czynić takie zabiegu, niekiedy pomagają. W Twoim przypadku radziłbym wizytę u urologa, pokazanie interesu a lekarz postawi diagnozę. Nie koniecznie musisz przeprowadzić zabieg obrzezania, być może wystarczy zabieg plastyki, który na celu ma usunięcie stulejki.
 

ANDALAMI

New member
Nie straszcie tymi stulejkami,czy wy w kazdym penisie widzicie stulkejke?przeciez ten przypadek nie kwalifikuje się na zaden zabieg.Zamiast chłpopakowi doradzić co ma robić,to wy kierujecie go do lekarza i straszycie zabiegiem.Najlepiej odrazu my napiszcie wykład o gojeniu i całej procedurze.
 

RMed

New member
Zgadzam się w pełni z ANDALAMI na forum panuje dziwna atmosfera, a 90% odpowiedzi to (stulejka, marsz do lekarza, trzeba ciąć i tym podobne) najgorsze jest to że te odpowiedzi padają najczęściej bez uzasadnienia i podtrzymania zgłaszającego swój problem na duchu przecież każdy wie że że zabieg obojętnie jaki jest wielkim obciążeniem psychicznym dla człowieka dlatego należy pierw dokładnie przyjrzeć się sprawie a następnie komentować,

Do sedna sprawy tak jak wspomniał ANDALAMI stulejka to to nie jest można to nazwać przewężeniem problem stosunkowo błahy lecz wymaga interwencji i zaangażowania z twojej strony.

na początku pragnę cię poinformować że rozciąganie w twoim przypadku napletka nie jest sprawą prostą i wymaga czasu lecz jest możliwe.

Jesteś jeszcze młody i z tego względu masz większe szanse by pozbyć się tego problemu bez ingerencji lekarskiej.

Tak więc interesuje nas miejsce zaznaczone na poniższym zdjęciu

Kod:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f10ea2809bd418a2.html
proponuję rozciąganie tkanki skórnej pod ciepłą wodą (w czasie kąpieli) delikatnymi ruchami 5 serii po 3 powtórzenia czyli wyjdzie nam jakiś 15 powtórzeń rób to w pewnych odstępach by nie podrażnić tkanki skórnej napletka. Możesz również do tego celu zastosować oliwkę dla dzieci jednak nie należy z nią przesadzać (3-5 kropli na żołądź) po czym wykonujesz wyżej rozpisane serie. Staraj się robić to codziennie po kilkunastu dniach powinny być już jakieś widoczne efekty.


Życzę powodzenia.

Pozdrawiam RMed
 

ANDALAMI

New member
Oczywiście,że tak.W wieku nastu lat często się zdarza lekkie przewężenie,bardzo czesto bywa tak,że chłopak nigdy nie ściągał napletka i nagle gdzieś się dowiedział,że jednak powinien i odrazu chce go całkiem ściągnąć.Ja już niejednokrotne o tym pisałem tu na forum.A takich stulejkowiczów, których forumowicze wysyłali na zabieg to już paru uzdrowiłem przez GG:)Są sytuacje,że zabieg jest konieczny,jednak wiele przypadków da się inaczej rozwiązać i wcale nie potrzebne jest krojenie.
 

bergen

New member
Nie, nie w kazdym penisie widzimy stulejke, tylko w tych, w ktorych jak w tym przypadku JAK WÓŁ widoczny jest zwężający pierścień.
 

ANDALAMI

New member
Nie ma żadnego pierścienia, poza tym jezeli w spoczynku mu ładnie schodzi,a we wzwodzie az tyle ściągnął i nie widac dużego napięcia napletka, to nie ma mowy o żadnej stulejce.Zresztą za parę dni się okaże. Zrobie ci identyczne zdjęcie z niesciągniętym do konca napletkiem i zapewne również napiszesz,że to stulejka.
 

sebastian090

New member
Odpowiedź

Dzięki wam wielkie zrobie tak jak napisałeś RMed (Przepraszam,że tak dawno to napisałem ale juz nie wchodziłem na te forum.Jeżeli bedą efekty napisze.

Pozdrawiam.
 

Nanuk

New member
Dla mnie rowniez kompletnie nie kwalifikuje sie to na stulejke, patrzac tylko na siebie, ja nawet w spoczyknku nie moglem naciagnac skorki tak daleko, jedynie moglem naciagnac tak ze widzialem "dziurke". Wiec uwazam ze jak ktos w spoczynku moze calkowicie naciagnac, to z czasem przy treningu i w zwodzie mu sie uda, tymbardziej ze widac ze mozesz nawet do polowy naciagnac, nie decyduj sie na zabieg odrazu, sprobuj sam, jezeli ci sie nie uda (nie mowie ze to bedzie odrazu) wtedy zasiegnij porady specjalisty, ale nie idz odrazu bo w twoim przypadku nie widze sensu, a stres jest ogromny potem.
 

Podobne tematy

Do góry