• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie wiem co mi jest :/

trawkaoblana

New member
Mam 15lat, jak byłem mały miałem coś tam robione z penirem, ale od 10-11 roku życia mam problem ze sciagnieciem napletka podczas wzwodu. Wcześniej (podczas spoczynku) mogłem swobodnie bez bólu sciągnać napletek, ale od 1-2 miesiecy nie moge sciagnac nawet gdy jest podczas spoczynku. Ba raz nawet udało mi się sciagnac podczas wzwodu, po serii cwiczen, ale to tylko tego jednego dnia :). Nie chce żadnej operacji, bo jak patrzyłem na zdjecia po operacjach to mi sie wymiotować chciało... Poradzcie co zrobić!! (Nie dam żadnych zdjęć)
 

pawel007007

New member
Czego oczkujesz kolego od nas?, nie chcesz pokazać zdjęć, nie chcesz zabiegu, więc co my mamy poradzić?, nie będę cię zwodzić bo nie ma na to tabletek i samo nigdy się nie zrobi, zabieg tak czy siak cię nie ominie, a jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć poczekaj jeszcze parę lat.
 

kk

New member
Ja w wieku 15 lat nie mogłem ściągnąć napletka nawet w spoczynku.
Trochę samozaparcia, rozciąganie w czasie kąpieli i po miesiącu napletek schodził już we wzwodzie. WAŻNE: codziennie ćwiczyć!
Dziś mam 19 lat, wszystko w pełni sprawne i jestem bardzo szczęśliwy, że nie zdecydowałem się iść do lekarza, bo ten zwyczajnie by mnie pokroił ;) a tak, jestem w całości.
Gdyby było zdjęcie to łatwiej byłoby określić stan zaawansowania, jednak do niczego nie będziemy zmuszać.
Powodzenia
 

pawel007007

New member
kk, nie bądź pewny że wszystko jest ok, jeżeli ktoś ma za krótkie wędzidełko to nie da się tego rozciągnąć niczym, tobie też bym polecał wstawić zdjęcia żeby ktoś obejrzał czy na pewno wszystko jest ok.
 

Podobne tematy

Do góry