Nie mogę zsunąć napletka na żołądź

Mat1

New member
Witajcie ;)
Wczoraj (tj. 12.02) miałem zabieg plastykę napletka sp. Schloffera. Urolog, który przeprowadził zabieg mówiąc ogólnie zignorował mnie tzn. po zabiegu sprawdził jak wygląda penis i zalecił żeby następnego dnia zacząć już zsuwać napletek i z powrotem go nasuwać na żołądź. Nic więcej nie powiedział: żadnych opatrunków, maści itd. Nie ukrywam się że mnie boli, ale nie to jest najważniejsze w tej sprawie. PROBLEM NIE MOGĘ z powrotem nasunąć napletek na żołądź. Doktor powiedział jeśli tego nie będę robił to może powstać załupek. Próbowałem już moczyć penisa w ciepłej wodzie, w jakimś płynie (zapomniałem nazwy taki żółty, dosyć popularny, dezynfekujący(?)), próbowałem oliwki dla dzieci dla lepszego poślizgu. I: NIC. Nie wiem co robić. Wizytę kontrolną mam dopiero za tydzień... Żołądź jest BAAAARDZO wrażliwy i przeszkadza mi to w chodzeniu itd. Jakieś rady? Może zacisnęły się szwy? Pomocy????!!!
 

czesc123

New member
czesc

Cześć, miałem podobnie. Mi lekarz nie powiedział że mam nasunąć naplet po wszystkim (albo nie dotarło to do mnie bo byłem lekko otępiały po znieczuleniu dożylnym). W każdym razie 2giego dnia zdjąłem opatrunek i żołądź była na wierzchu a ja myślałem że tak ma być. Też było mega wrażliwe i bolało przy najmniejszym dotyku. Jeszcze tego samego dnia pojawiła się ogromna opuchlizna, która utrzymywała się przez kolejne 2 - 3 dni. Lekarz nie odbierał telefonów i nie wiedziałem co robić. Wtedy udało mi się umówić prywatnie na wizytę (jeszcze przed wizytą kontrolną) i lekarz sam nasunął napletek. Krótki zabieg bolał jak cholera. Zdaje się, że miałem wspomniany przez Ciebie załupek. Dosłownie kilka chwil po naciągnięciu czułem już ogromną ulgę. Było to dwa dni temu i ciesze się że poszedłem do lekarza.. żałuje, że nie zrobiłem tego wcześniej. Opuchlizna zaczęła schodzić naprawdę szybko. Jeśli nadal masz ten problem idź do lekarza.. nie warto się męczyć.
3maj się :D
 

wrokii

New member
Cześć, mnie spotkało dziś to samo, lekarz stwierdził,ze robi mi się załupek (jestem 5 dzień po obrzezaniu częściowym) i na siłkę naciagnął resztę napletka, bolało tak, że myślałem, że mu zemdleję na kozetce, czy u Ciebie dalej coś się sączy ze szwów? Krew, chłonka? Czy Twoja opuchlizna zeszła szybko po tym zabiegu?
 
Do góry
TOPlist