• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie mogę założyć napletka z powrotem

Jarnik

New member
Jestem 2 tyg po operacji obrzezania, dziś samodzielnie postanowiłem odkryć żołędzia (wcześniej robił to doktor) ale teraz nie mogę założyć skórki z powrotem. To źle? Coś źle robię? Sama się zsuwa a doktor ostrzegał że może się zacisnąć i będzie trzeba zrobić kolejne cięcie




 

Zib33

Active member
Zależy, ile tej skóry przy częściowym zostało - czasami daje się założyć ją z powrotem tylko wtedy, kiedy się penis znacznie skurczy. U mnie w czasie wzwodu nie ma szans nic zakryć.
A zaciskać się nic nie powinno, jeśli dochodzi do załupka po zabiegu to znaczy że lekarz mocno spartolił sprawę.
 

Jarnik

New member
Udało się jakos z powrotem założyć. Wywinąłem spod żołędzia wszystkie szwy na drugą stronę i poszło w miarę sprawnie wcisnąć. W co ja się pchałem x.x

 

Jarnik

New member
Znaczy że przez 2 tyg w ogóle nie odciagałes napletka żeby dbać o higienę?
Zgadza się. Odciagalem na tyle ile mogłem ale nigdy poza główke bo ból był na tyle duży, że mentalnie nie mogłem tego zrobić. Dopiero teraz lekarz pozwolił bo opuchlizna zeszła i nie ma takiego bólu
 

nope

Well-known member
Jak na czesciowe to dobrze to wyglada. Mysle ze efekt bedzie spoko. A co do sciagania to staraj sie sciagaj przy dbaniu o higienie tyle ile mozesz , bez paniki i nie na sile.
 

Podobne tematy

Do góry